Iз життя caмoтoївcькиx лиcтoнoш

 

71864227.jpg

 

Хтось мудрий сказав, що людина щаслива тоді, коли вранці із задоволенням йде на роботу, а увечері з радістю повертається додому. Отже, можна стверджувати, що у Самотоївському відділенні зв’язку “Укрпошта” працюють щасливі пані, бо для них місце роботи є другою домівкою. Більше десяти років трудяться у сфері зв’язку ці три чарівні жіночки.

Молода, симпатична, активна завідуюча відділенням Шимоня Вероніка Володимирівна. Вона встигає все: обслуговувати відвідувачів, спілкуватись, відповідати на телефонні дзвінки, ще й виглянути у вікно, бо через дорогу домівка і можна побачити, хто з дітлахів грається на вулиці: “Тут інакше не можна. Зараз у відділенні зв’язку скільки обов’язків – тільки встигай: кореспонденція, посилки, оплата комунальних послуг, реалізація товарів повсякденного попиту, поповнення мобільного зв’язку, пенсія, страхування. Всі операції проводяться вручну, про все щодня робиться звіт, тож відпочивати ніколи”.

До того ж Вероніка є прийомною мамою. Окрім кревних двох діток виховує четверо прийомних: “Встигаю все, з дітками підтримують батьки, а крім зарплати робота приносить мені й задоволення”.

26416858.jpg

Віра Михайлівна Корнієнко – впевнена у собі та своїх діях, при-вітна красуня та багатодітна мама лис-тоноша Само-тоївського відділення зв’язку: “Роботу свою люблю, адже на нас чекають односельці, бо дійсно, окрім послуг, які ми надаємо, дуже важливе ще й просто спілкування, тепле слово, підтримка”.

86776024.jpg

Миловидна, скромна та дотепна – Оксана Михайлівна Мукасєєва теж листоноша цього закладу. Після отримання кореспонденції з обласного центру починається сортування. Процес копіткий, але кожна знає свої обов’язки, тому все дається легко та швидко. На сьогоднішній день самотоївські передплатники отримують 2756 примірників газет та 63 журнали, здійснюється доставка пенсій 185 особам. При цьому Оксана та Віра, маючи за транспортний засіб велосипеда, обладнаного кошиками, крім кореспонденції забезпечують населення ще й товарами щоденного вжитку.

У затишному, охайному приміщенні Самотоївського відділення зв’язку “Укрпошта” панує тепла, дружня, домашня атмосфера. Відвідувачів тут приймають, як довгоочікуваних гостей. Кожен отримає пораду сто-совно асортименту товару, про посилку адресатів пові-домляють у телефонному режимі, що надає мож-ливість швид-кого отри-мання очіку-ваного, на-віть порадять у виборі при-вітальної листівки. Так тримати, самотоївські листоноші!
І. ЗАГОРУЛЬКО
газета “Перемога”

http://krasnews.at.ua/news/iz_zhittja_samotojivskikh_listonosh/2017-10-09-8533

Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:
Loading Likes...

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: