Кaчeнят тa гyceнят "зaтpимaли" нa кopдoнi з Pociєю

На ділянці відділу «Краснопілля» Сумського загону прикордонники затримали автомобіль з вантажем птиці, повідомляє прес-служба Сумського прикордонного загону.

В ході реалізації отриманої інформації про підготовку до протиправної діяльності, прикордонним патрулем в безпосередній близькості від держрубежу між українським населеним пунктом Грабовське та російським Старосілля виявлено автомобіль ВАЗ Нива під керуванням нашого співвітчизника. Біля транспортного засобу знаходилися 5 пластикових ящиків з вантажем молодняка птиці, які чоловік намагався перемістити через кордон до Росії.

В ході затримання громадянин, який перебував в контрольованому прикордонному районі без жодних документів, проігнорував законну вимогу старшого прикордонного наряду зупинитися та з метою втечі побіг до свого автомобіля, при цьому нецензурно висловлювався в бік охоронців кордону. Правопорушника довелося затримати.

Наразі вантаж птиці, всього 75 каченят та 90 гусенят, встановленим порядком передано працівникам фіскальної служби.

За порушення прикордонного режиму та за злісну непокору законній вимозі прикордонників 20-річному чоловікові, мешканцю прикордоння, доведеться відповідати в суді.

http://krasnews.at.ua/news/kachenjat_ta_gusjat_zatrimali_na_kordoni_z_rosieju/2015-06-27-5166
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: