КEPIВНИК КPACНOПIЛЬCЬКOЇ OТГ ВЗЯВ УЧACТЬ В ЗACIДAННI ПPAВЛIННЯ ACOЦIAЦIЇ CIЛЬCЬКИX, CEЛИЩНИX PAД ТA OБ'ЄДНAНИX ГPOМAД УКPAЇНИ

98561363.jpg

З-поміж організаційних питань щодо діяльності Асоціації, важливим пунктом проведення засідання була презентація партнерських проектів, а саме: франчайзинг – можливість для економічного розвитку громад; енергоефективність, водовідведення та водопостачання – можливості для залучення інвестицій; розвиток лідерського потенціалу. Крім того, обговорювались питання впровадження медичної реформи в об’єднаних громадах та ефективної системи управління закладами охорони здоров’я в ОТГ.

Слід зазначити, що Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація сільських, селищних та об’єднаних громад України» – створена з метою вирішення проблем органів місцевого самоврядування сільських, селищних та міських рад об’єднаних громад, шляхом вироблення і впровадження моделей впливу на діяльність органів державної влади та місцевого самоврядування в Україні, підвищення їх інституційної спроможності, сприяння розвитку громад.

– Кожна громада має свої проблеми та завдання, які необхідно вирішувати. Асоціація сільських, селищних рад та об’єднаних громад України є дієвим механізмом пошуку та реалізації ефективних, інноваційних інструментів підвищення спроможності об’єднаних територіальних громад. Приємним є те, що Асоціація запропонувала Краснопільській ОТГ приєднатися до них, – зазначив Юрій Яремчук.
Інф. Краснопільської селищної ради

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: