Клієнти ПриватБанку отримають більше знижок на паливо ОККО

З 1 березня 2018 року корпоративні клієнти ПриватБанку – власники паливних карт мережі АЗК “ОККО” – отримають нову знижку на всі види бензину та дизпалива в розмірі 2,5 грн за літр. Як повідомили в банку, також з березня по цифровим паливними картками “ОККО”, оформленим в “Приват24 для бізнесу”, вводиться нова знижка на скраплений газ в розмірі 0,5 грн за літр.
 
«За перший місяць після старту продажів нашим клієнтам було випущено понад 1000 цифрових паливних карт та придбано понад 250 тисяч літрів палива, – говорить Сергій Клюєв, керівник напряму «Малий і середній бізнес» ПриватБанку. – За допомогою паливних карт бізнес зможе ще більше захистити себе від підвищення цін на паливо. Все паливо, сплачене з 01.03.2018 року, буде поставлено за новою ціною з максимальними знижками».
 
Нагадаємо, в лютому ПриватБанк в партнерстві з мережею АЗК «ОККО» відкрив продаж паливних карт корпоративним клієнтам банку. Оплатити паливо можна прямо в онлайн-банку за рахунком-фактурою, а отримати паливні карти в будь-якій необхідній кількості можна в найближчому відділенні ПриватБанку. Придбане паливо доступно протягом 3 місяців з моменту покупки, а при цьому користувачі «Приват24 для бізнесу» тепер отримують персональну знижку 2,5 грн на кожному літрі палива та 0,5 грн на кожному літрі газу.
 
Також в «Приват24 для бізнесу» клієнтам доступний весь функціонал управління паливом: від розподілу палива між картами, виданими водіям, до оформлення виписок та моніторингу паливного складу. Сформувати та оплатити рахунок-фактуру на покупку палива, підв’язати нову карту до паливного складу, переглянути виписки по карті, заблокувати/розблокувати картку, зняти ПІН-блокування, закрити карту – всі ці можливості доступні цілодобово.

Надсилайте свої новини, статті, привітання на нашу поштову скриньку gromportal@gmail.com

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: