“Книгоманія-2016”

14 квітня у Сумській обласній дитячій бібліотеці ім. М.Островського під гаслом «Якщо читає дитина, Україна буде вільна та єдина» відбувся заключний етап обласного туру конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2016», який проводиться вже дванадцятий рік поспіль з ініціативи громадської організації «Форум видавців» та за підтримки управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації. Володарі почесного титулу «Найкращий читач області» мають змогу взяти участь у розважальних заходах в рамках Фестивалю дитячого читання «Книгоманія», який проходитиме у травні цього року в. м. Львів, першому українському місті, яке отримало високий і почесний статус «Місто літератури Юнеско».

Понад 2000 дітей, читачів сільських, міських і районних бібліотек Сумщини долучилися доknigo3 участі в ньому. До обласної дитячої бібліотеки завітали 37 юних книголюбів з 12 районів та 3 міст обласного підпорядкування, переможці районних і міських турів Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія 2016».

На конкурсі був присутній голова Сумської організації Національної спілки письменників України, голова журі – Олександр Васильович Вертіль.

Нашу ЦДБ представляли переможці II етапу районного конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2016», учні Краснопільської гімназії Боруха Артем 3(7) кл. та Бобін Дмитро 2(6) кл.

Не можна було не звернути увагу на хвилювання учасників, адже на них чекала досить-таки складна конкурсна програма. Діти взяли участь у таких конкурсах: «Книга – це велике диво», «Рекламні оголошення літературних героїв», «Літературні сендвічі», «Незалежна і єдина будь навіки, Украно!» та «Літературно-мистецька Сумщина».

knigo2За результатами проведених конкурсів, журі визначило двох переможців обласного туру конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2016» і найкращих читачів Сумщини.

Незважаючи на те, що нашим учасникам перемогу не вдалося здобути, за підрахунками журі, діти показали гарні результати та ввійшли в десятку кращих читачів області, отримали дипломи за участь у конкурсі та подарунки, масу позитивних емоцій , відкрили для себе більш глибоке розуміння значення книги в житті кожної людини.

Після конкурсної програми діти у супроводі фахівця бібліотеки здійснили пішохідний екскурс центральною частиною міста, відвідавши Альтанку, пам`ятники Т. Шевченку, Д. Харитоненку, М. Щепкіну, пам`ятний знак «Сумка» .

Також на дітей чекав «солодкий» сюрприз від колективу обласної дитячої бібліотеки, а саме торт у вигляді книги.

Книжки-кораблі думки, що породжують хвилями часу й бережно несуть свій дорогоцінний вантаж від покоління до покоління-писав Ф.Бекон. І наше завдання- навчити учнів використовувати цей вантаж у повсякденному житті, зберігати і примножувати.

Ми бажаємо нашим учасникам успіхів у навчанні та нових перемог.

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: