Кoлoнкa peдaктopa

Ось і залишились позаду шалені, напружені місяці передплатної кампанії. Тепер, коли робочі, святкові клопоти позаду, з’явився час, аби подякувати усім Вам, шановні наші читачі, хто віддав перевагу нашій районці, а таких, між іншим, понад три з половиною тисячі. Такий тираж дозволяє нашому невеликому колективу з оптимізмом дивитись у майбутнє, робити газету такою, якою хочете бачити її Ви.

Не буду приховувати, що особисто для мене ця передплатна кампанія коштувала не однієї безсонної ночі і запам’ятається на все життя. Адже вона перша для мене у якості редактора “Перемоги”, – газети із 85-літньою історією, яку читали наші діди та прадіди, тому зменшення тиражу сприйняв би як особисту поразку. Та спочивати на лаврах, як і переконувати себе, що за ці кілька місяців газета кардинально змінилась, значить говорити неправду собі і Вам.

Але намагаємось щось змінювати, наприклад зменшувати кількість “галочкиних” матеріалів. Як правило такі статті цікаві лише тому, хто їх надсилає. Та й то не завжди. Я вже розповідав цей випадок при зустрічі з керівниками підприємств і установ, як до редакції зателефонував один з “клерків” і наказним тоном “попросив” порахувати кількість його заміток за рік. На запитання, а чого він цього не зможе зробити сам у своїй підшивці, почули відповідь: “Я “Перемогу” не передплачую, там немає чого читати”. Нічого крім сміху крізь сльози цей випадок у колективу редакції не викликав, адже ми пам’ятаємо один з матеріалів цього “клерка”, який, як виявилось, не читає не лише нашу газету, а навіть те, що надсилає, інакше б виправив бодай область, район та прізвище безпосереднього начальника у “своїй” статті, скопійованій з інтернету.

Разом з тим газета відкрита для консультацій, коментарів, пояснень, відповідей на запитання наших читачів від усіх без винятку установ району.

Тож попереду багато роботи, зустрічей з читачами у селах району, зустрічей з колективами. Нам є що сказати як сьогоднішнім, так і потенційним передплатникам, ідей, матеріалів, задумів вистачає, бракує лише газетних сторінок, тому друкуємо додаткові сторінки, щоб вмістити якомога більше цікавого, пізнавального.

А ще хочемо сказати щире “Дякуємо” працівникам і керівництву пошти, сільським і селищним головам, керівникам підприємств і установ, які відгукнулись на нашу пропозицію про співпрацю.

Отже тепер з’явилося більше часу, тому колонка редактора буде виходити частіше, тут обговорюватимемо найактуальніші питання і проблеми. А поки повідомляємо, що 18 січня о 10-й годині у малому залі районного Палацу культури відбудеться розіграш речової лотереї. Звичайно, призова лотерея – далеко не головний фактор у нашій дружбі з передплатниками. Однак наповнювати їх життя радісними миттєвостями – одне з наших найважливіших завдань. Завершуючи першу в цьому році колонку редактора висловлюю побажання: “Залишаймося разом!”. Адже тільки спільними зусиллями зробимо улюблену газету кращою.
З повагою Олександр МОЦНИЙ,
Редактор газети “Перемога”.

 

http://krasnews.at.ua/news/kolonka_redaktora/2017-01-15-7266
Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:
Loading Likes...

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: