Кoли мapшpyтки мaлi, a пacaжиpiв бaгaтo

До Краснопільської газети “Перемога” звернулися, як вони себе назвали, “автотранспортні” пасажири. Дуже їх засмучує той факт, що з районного центру рейсами автобусного сполучення Краснопілля-Харків рухаються маловмісні автобуси. І коли вони приїздять до чергової зупинки, з людей, які там зібралися, водій може взяти одного-двох, і то тих, які прямують до Харкова. Інших же не підвозить, бо за пасажирів, які знаходяться не на “сидячих” місцях йому треба сплачувати штраф. А пасажири різні: хто з дітьми, хто хворий, або поважного віку залишаються чекати іншого автобуса 3-4 години.

“Не можна доїхати додому за свої гроші, іншого ж транспорту немає. От вже на вулиці стало прохолодно, а що ж буде, коли прийдуть справжні морози?! Хіба так треба відноситися до людей у наш час?”– запитують невдоволені пасажири. Попросили донести до “нужної адміністрації” це звернення.

Ми звернулися до Краснопільських РДА та районної ради з приводу цього листа, ось яку відповідь маємо від Краснопільської РДА за підписом т.в.о. голови С.В.Хрупи:

“На Ваше звернення до Краснопільської районної державної адміністрації, в якому повідомлялося про маловмісні автобуси сполучення Краснопілля-Харків, надаємо інформацію. Відповідно до законів України “Про звернення громадян”, “Про місцеві державні адміністрації”, повідомляємо, що маршрут Краснопілля-Харків об 11 годині 45 хвилин з селища Краснопілля здійснює харківський перевізник ТОВ “Авто-Ові” на мікроавтобусі місткістю 18 посадкових місць. Маршрут Харків-Краснопілля є міжобласним, тому конкурс на перевезення пасажирів по цьому маршруту може проводити підприємство (організація), визначене за результатами проведення конкурсу, як Сумською обласною державною адміністрацією, так і Харківською обласною державною адміністрацією. На автобусний рейс, про який повідомляють читачі газети “Перемога” , конкурс проводив представник Харківської ОДА.

В умовах конкурсу було передбачено, що цей рейс має обслуговувати пасажирський засіб на 18 пасажирів. Вибір транспортного засобу з такою кількістю пасажирських місць зроблений на підставі моніторингу кількості пасажирів протягом всього маршруту Харків-Краснопілля та розрахунку рентабельності пасажироперевезень по даному маршруту.
Відповідно до статті 35 Закону України “Про автомобільний транспорт” на приміських (протяжністю, що перевищує 50 км) та міських маршрутах дозволяється перевозити стоячих пасажирів автобусами, які за своєю конструкцією мають місце для стоячих пасажирів. На міжнародних та міжміських маршрутах, яким є маршрут Харків-Краснопілля, дозволяється перевозити пасажирів з обов’язковим наданням їм місць для сидіння”.

Разом з тим у листі-відповіді районній раді ТОВ “Авто-Ові” обіцяє найближчим часом провести службову перевірку та прийняти відповідне рішення щодо заміни транспортного засобу.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

http://krasnews.at.ua/news/koli_marshrutki_mali_a_pasazhiriv_bagato/2017-11-05-8679

Поділитися цим:
Loading Likes...

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: