КOНЦEPТ З НAГOДИ 50-PIЧЧЯ КPACНOПIЛЬCЬКOЇ ДИТЯЧOЇ МУЗИЧНOЇ ШКOЛИ

Наше славне селище Краснопілля багате народними традиціями, видатними іменами, високою музичною культурою, зосередженою в різних закладах культури. Серед них і Краснопільська дитяча музична школа, яка вже 50 років надає змогу десяткам талановитих дітей розвинути свої творчі здібності: навчитись грати на музичному інструменті, оволодіти академічним співом, опанувати хореографічне мистецтво.

26966300.jpg
45790948.jpg

Вона є першим кроком у чарівний світ звуків, танцю, творчості, де закріплена благородна традиція виховання талантів, для яких музика і танці – вічне і невичерпне джерело радості, натхнення і духовного наповнення.

Історія Краснопільської дитячої музичної школи розпочалась в далекому 1965 році. Сьогодні це навчальний заклад, до якого вже понад 50 років кожного дня приходять діти на неповторну зустріч зі світом музики, танцю.

Велику роль у становленні колективу зіграли керівники, які очолювали його в різні роки. Це перший директор Безсмертна Ніна Михайлівна,Чемелюх Анатолій Кузьмич, Старченко Петро Гаврилович.

14783958.jpg

І на сьогодні школу очолює Висоцька Валентина Василівна – енергійний, талановитий організатор, керівник відданий своїй справі. Вона відзначила кращих учнів школи похвальними листами, а кращі викладачі музичної школи були відзначені подяками відділу культури і туризму.

Грамотами управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у вихованні підростаючого покоління та з нагоди 50-річчя від дня заснування школи були нагороджені:
-директор Краснопільської дитячої музичної школи Висоцька Валентина Василівна.
– викладач по класу хореографії Краснопільської дитячої музичної школи Зорькіна Інна Олександрівна.

28332767.jpg

98256689.jpg

 

54466565.jpg

Впродовж 50-років вірним помічником та наставником школи був районний відділ культури і туризму. Начальник відділу культури і туризму Краснопільської райдержадміністрації Анжела Назаренко привітала викладачів та учнів з ювілеєм та вручила невеличкий подарунок для хореографічного класу.
На святі побували і керівники району та селища Юрій Яремчук, Віталій Савоненко та Іван Хомічов. Вони тепло та щиро привітали викладачів та учнів з ювілеєм. Спільними грамотами голови Краснопільської районної державної адміністрації, районної ради за високий професіоналізм, вагомий внесок у виховання підростаючого покоління та з нагоди 50-річчя з дня заснування школи викладачам закладу, а також сертифікат на 15000 гривень на потреби школи, а саме закупівлю нового музичного обладнання.

36918383.jpg
69426303.jpg
27662934.jpg
68290155.jpg
По закінченню урочистої частини всі присутні мали змогу переглянути святкову концертну програму. Чарівна, мила і ніжна мелодія фортепіано, гітари, вокал, хореографія, що завжди вабить до себе залюблену у світ творчості людську душу, лунали у Великому залі Краснопільського районного Палацу культури в той день. Надіємося, що всі хто був присутній на цьому заході, із користю і естетичним задоволенням провели час, із добрими враженнями покинули стіни Будинку культури.

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: