Кoнкypc кpacи i тaлaнтy

47870192.jpg

У Малорибицькому НВК відбувся конкурс краси та таланту «Міні-міс Золота осінь – 2014» серед учениць 2-3-х класів.

У рамках конкурсу дівчата пройшли декілька випробувань, якими вони б мали довести своє право називатися найталановитішими, найгарнішими та найрозумнішими дівчатами школи.

Першим конкурсом програми стало «Дефіле у вишуканих сукнях» – дівчатка демонстрували журі свою граційність та шарм, уміння триматись на публіці. За результатами даного конкурсу всі дівчата отримали найвищий бал.

У конкурсі «Візитка» дівчата розповіли про себе, про свої мрії та захоплення. Конкурси «Мій коник» розкрив весь творчий потенціал юних міс.

Але, щоб стати справжньою міс необхідно бути не лише талановитими, але й справжніми господинями. Тому такі конкурси як «Завдання для Попелюшки», за умовами якого дівчати мали перебрати два різновиди круп, та «Господарочка», завданням якого було вказати, які продукти потрібні для приготування певних страв.

Визначення переможниці та розподіл номінацій стало найскладнішим завданням для журі, адже достойними були всі дівчатка, а переможницею мала стати лише одна. Таким чином Титул «Міні-міс Золота осінь» здобула Ваніна Анастасія. Ілляшенко Ксенія стала «Міс Елегантність», Новаківська Тамара здобула титул «Міс Грація», Іскрич Ганна стала «Міс Чарівність», Вакуленко Ганну нагороджено титулом «Міс Вишуканість».
Ірина ЗМИСЛЯ.

Є новини? Пишіть motsnyi1976@ukr.net

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: