Кoнцepт пepшoклacницi

 

 

24261808.jpg

З нагоди Нового року у концертному залі дитячої музичної школи відбувся концерт учениці 1-го класу Жук Лізи для учнів ЗОШ. Дівчинка навчається одночасно на музичному відділенні по класу фортепіано і хореографічному. Ліза вико-нала 12 звукозображальних п’єс різних авторів.

Діти познайомились із творами “Крокуючі поросята”, “Цвіркунчик”, “Віслюк з візоч-ком”, “Ритуальний танець індіанців”, “Циганочка” та інші.

Після виконання фортепіанних п’єс Ліза заспівала дві пісеньки: Ж. Калюжної “Зима – чарівниця” та “Добрий день, матусе Україно!” Л. Рибальської.

Подорож у казковий музичний світ закін-чилась. Діти нагороджували гучними оплесками кожен виступ, підспівували знайомі пісеньки, впізнавали кота і мишу, цвіркунчика, рожевих поросят, індіанські там-тами.

Підтримують інтерес і бажання до музики батьки, дідусь і бабуся, які також завітали на концерт. Діти подякували за сюрприз – концерт до Нового року.

Також кращі учні музичної школи музичного відділення по класу фортепіано Коваль Богдана, Кеда Айна, Придатко Діана, Жук Ліза дали сольні концерти для учнів ЗОШ та дитсадка “Лісова казка”.
В.Висоцька, директор Краснопільської ДМШ.

 

http://krasnews.at.ua/news/koncert_pershoklasnici/2017-01-15-7264
Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: