Кoзaцькими cтeжкaми

 

57051945.jpg

 

Виховання патріотизму сьогодні, як ніколи, актуальне не лише для системи освіти, а й для держави в цілому. Саме зараз ми повертаємося до споконвічних цінностей: утвердження первинності любові до Батьківщини і людей, духовності, моральності, бережного ставлення до природних скарбів і національних надбань нашого народу. Слова “Слава Україні! – Героям слава!” перестали бути просто вітанням, це вже віддання шани найкращим, котрі у найважливіший момент не злякалися і пожертвували собою заради своєї Батьківщини, а також є свідченням справжнього патріотичного подвигу.

Сьогодні, у такий складний час, не можна стояти осторонь подій, які відбуваються навколо нас, не потрібно боятися відстоювати свою життєву позицію. Патріотизм у сучасному розумінні – це відчуття того, що те, що відбувається в моєму класі, школі, селі, країні, все мене стосується, все залежить від мене.

З метою вдосконалення громадянського та патріотичного виховання підростаючого покоління на традиціях та звичаях народу України відбувся форум-практикум з національно-патріотичного виховання “Козацькими стежками”. Учасниками форуму-практикуму стали старшокласники Краснопільського району.

02539432.jpg

Учні здійснили унікальну подорож до “Грунівської Січі”, що знаходиться на околиці сіл Грунівка та Барилівка. Учасники форуму катались на конях, куштували козацькі страви, приймали участь у майстер-класах з ляльки-мотанки, вправлялися зі зброєю, займалися ковальством. Перекази про звитяжні вчинки козаків, які розповів осавул Володимир, були повчальними для молодих учасників форуму.

63308227.jpg

50342797.jpg

Старшокласники мали можливість поринути в атмосферу минулих років і ми сподіваємось, що кожен з них запалить у своїй душі вогник патріотизму і понесе його єдиною дорогою. Патріотизм кожного з нас, любов до ближнього і до країни неодмінно поведе нашу державу вперед.

http://krasnews.at.ua/news/kozackimi_stezhkami/2017-10-08-8523

Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: