Кpacнoпiльcькe бюpo пpaвoвoї дoпoмoги iнфopмyє

 

46860054.jpg

 

19 грудня в Угроїдській загальноосвітній школі 1-3 ст. начальник Краснопільського бюру правової допомоги Сергій Куцеренко розповідав учням старших класів про основи законодавства в Україні, систему органів законодавчої, виконавчої та судової влади, органів місцевого самоврядування.

Діти цікавилися напрямками діяльності українського нотаріату, адвокатури, правоохоронних органів, органів судової влади. Також керівник бюро довів до присутніх питання правового захисту дітей через систему безоплатної правової допомоги.

30374945.jpg

19 грудня 2017 року начальник Краснопільського бюру правової допомоги Сергій Куцеренко провів тренінг з працівниками Угроїдської селищної ради з питання практичного надання первинної правової допомоги жителям села.

Присутнім була надана методична допомога щодо пошуку відповідної правової інформації на веб-сторінках правових ресурсів в мережі інтернету, на сайті Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та відомчих сайтах відповідних міністерств. В Україні проводяться новітні реформи, що несуть зміни в законодавстві, а тому така допомога буде корисною в пошуках необхідної правової інформації.

20 грудня в Краснопільській центральній районній бібліотеці проведено Круглий стіл на тему « Безоплатна правова допомога на захисті людей ».

Керівник місцевого бюро Сергій Куцеренко роз’яснив присутнім основні засади надання первинної та вторинної безоплатної правової допомоги відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу». Під час зустрічі були обговорені питання проведення пенсійної реформи в України, в тому числі в питанні перерахунку пенсій військовим пенсіонерам.
Краснопільське бюро правової допомоги : смт.Краснопілля, вул.Перемоги, 2; тел:7-11-24 , 7-11-74

http://krasnews.at.ua/news/krasnopilske_bjuro_pravovoji_dopomogi_informue/2017-12-23-8960
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: