Кpacнoпiльcькi «Дивiдeнди»

 

98521539.jpg

 

Щороку в м.Суми на базі Сумської академії банківської справи збираються команди юних економістів з різних шкіл області позмагатися в умінні глибоко розбиратися в сучасних економічних процесах. Цього року Краснопільську ЗОШ І-ІІІ ступенів представляла команда «Дивіденди» у складі Яненко Яни (учениці 9 класу), Гербут Яни (учениці 10 класу), Горецької Лілії, Копаниці Андрія, капітана команди Куркіна Дмитра (учні 11 кл.,).

Під час турніру ми захищали власні доповіді, вчилися вести наукову дискусію, ставити та обговорювати полемічні питання, відстоювати командну гру. Змагання проходили у високій інтелектуальній та емоційній напрузі. Ми вдячні всім командам за набутий досвід інтелектуальної боротьби, а команді Краснопільської гімназії за дружню підтримку, адже нам вдалося вийти у фінал і посісти друге місце. Ми збагатилися досвідом та отримали особисті «дивіденди» в навчанні.

11094408.jpg

Дякуємо вчителям інформатики Надії Володимирівні Фесенко і Роману Васильовичу Заїтченку за допомогу у створенні візуалізації. Також керівнику команди Ользі Іванівні Манжулі за те, що спонукала до участі в такому цікавому конкурсі, допомагала, вірила в нас, щиро вболівала.
Команда юних економістів Краснопільської ЗОШ.

 

http://krasnews.at.ua/news/krasnopilski_dividendi/2017-12-13-8914
Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: