Кpacнoпiльcькi лiciвники дoлyчилиcь дo Вceyкpaїнcькoї aкцiї

28 листопада 2017 з 11 години на площі Незалежності представники колективу ДП «Краснопільський лісгосп» приймали участь у всеукраїнській мирній лісівничій акції. Її мета: солідарна підтримка лісівників Півдня і Сходу, які не мають державної підтримки, протест проти приватизації державних лісів, ліквідації державних підприємств, як юридичних осіб.

Працівники нашого підприємства теж висловлюють стурбованість подальшою долею галузі, передачею повноважень, щодо надання лісів для ведення лісового господарства з місцевого на центральний рівень. А це не відповідає загальнодержавному курсу децентралізації. І це все може мати згубні наслідки як економічні так і соціальні.

На сьогоднішній день ми високоефективно працюємо,є основними платниками податків та роботодавцями в сільській місцевості, а ліквідація підприємства сприятиме росту соціальної напруги і територіальна об’єднана громада залишиться без податків , які за 10 місяців цього року були сплачені підприємством в межах 8 млн. грн.

Ми повинні не допустити такого реформування, тому що згідно Конституції України державні ліси є об’єктами права власності всього народу і тому подальший розвиток і реформування системи управління повинно бути виваженим та підтриманим у суспільстві.
Кузнецова Т.Д.
Голова профспілкового комітету ДП «Краснопільський лісгосп»

 

http://krasnews.at.ua/news/krasnopilski_lisivniki_doluchilis_do_vseukrajinskoji_akciji/2017-12-01-8861
Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: