КPACНOПIЛЬCЬКИЙ CEЛИЩНИЙ ГOЛOВA OБ’ЄДНAНOЇ ТEPИТOPIAЛЬНOЇ ГPOМAДИ ЮPIЙ ЯPEМЧУК ВЗЯВ УЧACТЬ У ЗACIДAННI PAДИ PEГIOНAЛЬНOГO POЗВИТКУ

62929744.jpg

Представники делегації від Сумської області під час засідання Ради регіонального розвитку почули від керівників держави чітку оцінку стану справ в Україні, плани подальшого розвитку країни і завдання щодо оперативної роботи, яку спільно повинні проводити всі гілки влади.

Говорячи у своєму виступі про позитивні зміни, що відбуваються в Україні, Президент України Петро Порошенко зазначив: «Відновлення доріг цього року стало загальнонаціональним проектом. Цього року, завдяки уряду, ми зробили кардинальне зрушення вперед в цьому напрямку».

Крім того, глава держави наголосив, що децентралізація в Україні подолала скептичні настрої на місцях і довела свою ефективність для розвитку місцевих громад.

«Із реформ, безумовно, і ми тут можемо всі підтвердити, що однією з найголовніших і найрезультативніших є децентралізація. За три роки її впровадження власні доходи місцевих бюджетів зросли приблизно в два з половиною рази», – сказав Петро Порошенко під час виступу на шостому засіданні Ради регіонального розвитку.

19442933.jpg

«Делегація Сумської області сьогодні почула, в якому ключі ми маємо працювати, куди рухатися, і все це ми розповімо на нашому обласному засіданні Ради регіонального розвитку, яке проведемо незабаром», – зазначив очільник Сумщини Микола Клочко журналістам після першої частини засідання.

Про процеси децентралізації на Сумщині розповів журналістам голова Краснопільської ОТГ Юрій Яремчук.

«Курс на розвиток визначено і Держава в цьому нам допомагає, надає надзвичайно великі фінансові можливості для становлення громад, розвитку їх інфраструктури, закладів соціальної сфери тощо, – зазначив керівник Краснопільської ОТГ. – А сьогодні на засіданні мова йшла про конкретні кроки, які здійснюються на рівні держави по залученню інвестицій, створенню робочих місць. І все це ми повинні доносити до людей».

http://krasnopilska-gromada.gov.ua/news/23-47-43-25-10-2017/

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: