Кpacнoпiлля: pятyвaльники нaвчaють мoлoдь дiям в eкcтpeмaльниx cитyaцiяx

Як вберегтись від артилерійського обстрілу? Що робити при виявленні підозрілих та вибухонебезпечних предметів? Як діяти при терористичній загрозі? На ці, та інші актуальні питання сьогодення, молодь Сумщини отримує вичерпну відповідь від рятувальників.

До старшокласників Краснопільської ЗОШ І-ІІІ, завітали співробітники 11-ї державної пожежно-рятувальної частини та провели комплекс пізнавальних занять. Під час розширеної лекції присутні дізналися, як необхідно поводитись у надзвичайних ситуаціях, зокрема, при артилерійських обстрілах. Засвоїли основні рекомендації щодо дій уразі терористичних актів. З великою цікавістю учні переглянули відеоролики про вибухонебезпечні предмети. Тепер вони знають, що боєприпаси в жодному разі не можна чіпати, а про знахідку необхідно негайно повідомити службу порятунку за номером «101».

Окрему увагу, рятувальники зосередили на підозрілих предметах. Присутнім розповіли, як звичайний футбольний м’яч, іграшка, коробка з під цукерок, або проста кулькова ручка, в руках терористів перетворюються на вибухівку.

Щоб краще засвоїти отриману інформацію, а в подальшому розповсюдити її серед однолітків та батьків, дітям роздали наглядні листівки щодо дій в різноманітних надзвичайних ситуацій, у тому числі при виявленні підозрілих і вибухонебезпечних предметів.

Подібні заходи вже стали традиційними для Сумщини і надалі проводитимуться на території всієї області.

 

http://krasnews.at.ua/news/krasnopillja_rjatuvalniki_navchajut_molod_dijam_v_ekstremalnikh_situacijakh/2015-03-20-4862
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: