Кpacнoпiлля: вoгнeбopцi вpятyвaли чoлoвiкa, який зacнyв з нeдoпaлкoм

Як свідчить статистика, більшість пожеж із трагічними наслідками виникає через необережність при палінні, особливо в нетверезому стані. Всі вони схожі між собою: ліг у ліжко з цигаркою, заснув, недопалок випав з руки. Від цього загоряються постільні речі або підлога, виділяється токсичний дим.

Подібний випадок трапився 24 лютого в смт. Краснопілля. Близько 22:00, мешканець двоповерхового житлового будинку по вулиці Мезенівська, відчув запах диму на сходовій клітині. Про подію він одразу повідомив службу порятунку за номером «101».

Не гаючи часу, житель будинку встановив, що осередок горіння знаходиться в квартирі на першому поверсі. Потрапивши в помешкання, чоловік виявив палаючий матрац та виніс його на вулицю. В цей момент, до місця події прибули співробітники 11-ї державної пожежно-рятувальної частини. Вогнеборці зайшли в задимлену квартиру, поблизу вікна вони знайшли господаря, який спав на підлозі. Власника помешкання вивели на свіже повітря, медична допомога йому не знадобилася.

Зі слів сусідів, врятований чоловік проживає самотньо, часто зловживає спиртними напоями та полюбляє палити прямо в ліжку. Ймовірно, і цього разу він заснув з недопалком в руці, внаслідок чого загорівся матрац. Відчувши пожежу, чоловік спустився з палаючого ліжка на підлогу, але будучи в стані алкогольного сп’яніння зміг доповзти лише до вікна.

На щастя, в даному випадку все обійшлось без трагічних наслідків. Проте, є чимало прикладів, коли подібні обставини призводять не лише до значних матеріальних втрат, а й до людських жертв.

У зв’язку з цим, рятувальники завертаються до населення з проханням неухильно виконувати вимоги пожежної безпеки!

 

 
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: