Кpacнoпiльщина пepвикoнaлa плaн ociнньoгo пpизoвy

 Найкраще впоралися Охтирський (146%), Краснопільський (130%), Буринський (127%), Кролевецький (127%), Шосткинський (125%), Конотопський (124%), Сумський (111%), Середино-Будський (111%), Ямпільський (110%) райони.

Одним із факторів, що посприяли виконанню плану, називають фінансову підтримку військових комісаріатів. Так, тільки у цьому році з обласного бюджету Сумському обласному військовому комісаріату було виділено 315 тисяч гривень. Окрім цього, облдержадміністрація організувала надання шефської допомоги всім військовим частинам, що дислокуються на території області. Відтак, загалом шефської допомоги на Сумщині у поточному році надано на суму понад 4 мільйони гривень.

Спільні скоординовані дії обласної влади, військкоматів та правоохоронців допомогли впоратися із завданням на 100%, навіть не зважаючи, що у другій декаді листопада показники для Сумщини були збільшені на 16%. І жодна задіяна у призові установа не залишилась осторонь – усі активізували свою роботу без провокаційних дій та резонансних подій.

Райони, де показники вище 100% дали змогу не залишитися області в кінці, хоч у Глухові, Конотопі, Охтирці, Сумах, Ромнах, Шостці планове завдання було виконано не у повному обсязі. Це свідчить, в тому числі, і про недостатній рівень проведення роз’яснювальної роботи серед призовників та їх батьків.

Тому на майбутнє всім потрібно працювати на підвищення рівня обізнаності призовників, які мають знати про переваги військової служби, зокрема про незалучення військовослужбовців у зону проведення АТО, що визначено Воєнною доктриною України, про збереження робочого місця і середньої заробітної плати та про можливе працевлаштування до правоохоронних органів й інших військових формувань після служби.
http://krasnews.at.ua/news/krasnopilshhini_pervikonala_plan_osinnogo_prizovu/2017-12-09-8888

Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Один коментар

  • ///усі активізували свою роботу без провокаційних дій та резонансних подій-чекати??? ***хоч у Глухові, Конотопі, Охтирці, Сумах, Ромнах, Шостці планове завдання було виконано не у повному обсязі.*** Найкраще впоралися Охтирський (146%), Краснопільський (130%), Буринський (127%), Кролевецький (127%), Шосткинський (125%), Конотопський (124%), Сумський (111%), Середино-Будський (111%), Ямпільський (110%) райони.
    Якийсь каламбур, а що робить…тільки у цьому році з обласного бюджету Сумському обласному військовому комісаріату було виділено 315 тисяч гривень.Райони, де показники вище 100% дали змогу не залишитися області в кінці.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: