Краснопілля стає красивішим

17 квітня 2018 року працівники Краснопільської селищної ради та її структурних підрозділів взяли участь у акції «Краснопільщина квітуча». Зокрема, біля погруддя Тараса Шевченка та на центральних клумбах селища було висаджено 250 кущів троянд, 42 саджанці ялівця козацького і 30 саджанців ялівця звичайного прикрасили вулиці Мезенівська та Перемоги, 650 кущів спіреї японської посаджено біля пам’ятного знаку жертвам голодомору. Крім того, учнями Краснопільської школи було висаджено 50 кущів троянд біля Меморіалу загиблим воїнам.

Головна мета акції – привернути увагу жителів Краснопілля до стану навколишнього середовища, прищепити молодому поколінню шанобливе ставлення до природи та зробити центральну частину Краснопілля красивою і доглянутою.

– Завдяки цій акції наше селище стане більш привабливішим та квітучим, – переконаний Юрій Яремчук. – Це лише початок даної акції, ми і надалі плануємо закладення нових квіткових алей та клумб як в самому Краснопіллі так і по всіх старостинських округах громади.

Інформація Краснопільської селищної ради

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: