Краснопільська гімназія: “St. Valentine’s Day”

Любов – не кара, але й не гра.
Вона не квітка, що зів’яне швидко.
Любов – це дар. І Бог сам вибира,
Хто заслужив оце пізнати диво.

До дня закоханих у Краснопільській гімназії було проведено виховний захід англійською мовою. Організатором стала Юлія Василівна Підопригора (вчитель англійської мови). Основна мета даного заходу: ознайомити учнів зі звичаями і традіціями Великобританії. Учасниками були 4 пари: Ангеліна Смірнова і Дмитро Стрілецький, Юлія Козир та Артем Боруха, Анна Загорулько і Іван Сухоруков, Ірина Дзюбан та Стас Бесараб. Учні взяли участь у різноманітних конкурсах, за що отримували бали.
За рішенням суддів було присвоєно наступні звання: ідеальної пари отримали Юлія Козир та Артем Боруха; приваблива пара – Ангеліна Смірнова і Дмитро Стрілецький; романтична пара -Анна Загорулько та Іван Сухоруков; оригінальна пара – Ірина Дзюбан і Стас Бесараб.
Різноманітні конкурси, веселі забави,мелодійні пісні створили атмосферу радості й тепла. Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання. Загалом на заході панувала весела і невимушена атмосфера. Після завершення дійства усі пари-учасники отримали солодкі дарунки.

Цей день, День св. Валентина – це свято здійснення найпотаємніших мрій. Ідіть назустріч коханню! І хто знає, можливо, сьогодні стріла Амура із солодкою отрутою раптово наздожене вас і ваше серце ніколи не буде самотнім.
Отож із Днем святого Валентина всіх Вас! Із днем юності й кохання, молодості й краси! Кохайте і будьте коханими, адже це і є щастя!


Надсилайте свої новини, статті, привітання на нашу поштову скриньку gromportal@gmail.com

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: