Краснопільська селищна рада доєдналася до флешмобу в День вишиванки

17 травня, з нагоди Дня вишиванки працівники Краснопільської селищної ради та інших трудових колективів селища прийшли на роботу у вишиванках та на початку робочого дня зібралися на площі біля погруддя Тараса Шевченка, щоб вшанувати один з найбільш древніх українських атрибутів та споконвічну традицію.

Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук привітав присутніх зі святом та подякував за збереження українських звичаїв вишиванки, яка є душею нашого народу.

– Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив’язане до жодного державного чи релігійного. Вишита сорочка – символ нашої нації, її тисячолітньої історії та мудрості. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету чи школи, – зазначив Юрій Яремчук.

Вперше День вишиванки запропонувала відзначати одна студентка Чернівецього університету, надихнувшись прикладом свого друга, який постійно носив вишиту сорочку в повсякденному вбранні. У 2006 році вперше відбулось це скромне свято — частина студентів університету та його викладачів підтримали ініціативу і прийшли на навчання у своїх вишиванках. Тепер же — їм ми завдячуємо появі такого яскравого свята, масштаби якого щорічно зростають.

Завершилося свято спільним танцем на площі учасниць хореографічного колективу «Зоряночка», працівників апарату та відділу освіти Краснопільської селищної ради.

Далі всі присутні зробили спільне фото на згадку біля погруддя Т.Г. Шевченка.

Інформація Краснопільської селищної ради

Поділитися цим:
Loading Likes...

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: