Краснопільські правоохоронці застерігають

Працівники поліції попереджають: намагаючись придбати через Всесвітню мережу потрібну річ, громадяни ризикують натрапити на продавців неіснуючого товару. В таких випадках покупець завжди лишається і без грошей, і без покупки. Правоохоронці пропонують кілька порад, як уникнути подібної ситуації:

– Користуйтеся виключно перевіреними веб-сайтами. Солідні інтернет-магазини та інтернет-аукціони мають свою службу безпеки, і страхують кожну угоду, аби виключити випадки шахрайства. Це дещо збільшує суму покупки, проте клієнт має можливість відшкодувати завдані недобросовісним партнером збитки.

– Найперша ознака «липового» оголошення – занадто низька ціна на запропонований товар. Це значить, що продавець взагалі його немає, а виставлене оголошення – просто пастка для першої-ліпшої людини, що погодиться на стовідсотковий аванс.

– Тож, якщо в розмові продавець наполягає на повній передоплаті – це також привід насторожитися. Вас явно хочуть ошукати. Адже немає жодної гарантії в тому, що вже оплачений товар знайде свого адресата. У кращому разі вас будуть «годувати» обіцянками надіслати покупку найближчими днями, у гіршому – ваш абонент буде «поза зоною досяжності».

– Користуйтеся послугою «накладний платіж». Це дозволить отримати товар, оглянути і оцінити його технічний стан, і лише потім або оплатити покупку, або ж повернути її продавцю. Таким чином ви збережете ваші статки і не порушите інтересів свого партнера.

Якщо ж ви все таки стали жертвою шахраїв просимо Вас запам’ятати максимум інформації, яка б допомогла у розкритті даного злочину, та негайно зверніться до поліції. – коментує начальник Краснопільського відділення поліції Віталій Гордієнко.

Тел. 0503079886 – чергова частина відділення поліції.

Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: