КУБOК ЄДНAННЯ ПAТPIOТIВ

93256879.jpg

Нещодавно відшуміли баталії першості району, як нове свято волейболу завітало на Краснопільщину. Ініціатором проведення розіграшу «Кубка єднання патріотів України» виступила команда-переможець районної першості «Вікторія» з Великого Бобрика, на запрошення якої відгукнулись волейбольні команди з Недригайлова, Ромен, Тростянця і Миропілля.

Любителі волейболу, які завітали того дня до спортзалу Краснопільської ДЮСШ, не пошкодували, адже кожен матч, кожна партія несли в собі не лише інтригу, а й красу. Наприклад, команді з Тростянця, яка не виграла жодного матчу, місцеві вболівальники аплодували чи не найбільше. Приємно, що в цілому серед рівних команд саме волейболісти Краснопільщини зуміли посісти призові місця.

Найбільше вболівальники очікували останній поєдинок між фаворитами – «Вікторією» та «Ветераном» з Миропілля, але, на жаль, отримати насолоду від цього протистояння не вийшло. У першій партії за рахунку 12:7 на користь «Вікторії», гравці миропільської команди, через незгоду із рішеннями арбітра відмовились продовжувати гру. Звичайно, вболівальники залишилися не в захваті від такого перебігу подій, але це був єдиний неприємний момент впродовж змагань. Вже по закінченню турніру, у спілкуванні між вболівальниками можна було почути: «Хороший сьогодні волейбольчик був!».

51886212.jpg

Таким чином волейболісти з Великого Бобрика додали до своєї колекції спортивних трофеїв ще один – «Кубок єднання патріотів України»., друге місце посіли роменські волейболісти, а замкнув трійку призерів «Ветеран» із Миропілля. Окрім медалей, дипломів команди отримали грошові винагороди.

71368259.jpg

Також організатори турніру визначили кращих кравців турніру. У складі «Ветерана» таким визнано Віталія Марченка, а у «Вікторії» – Андрія Штанька. Кращим гравцем турніру визнано Станіслава Азарова із «Вікторії».

97564395.jpg

54683907.jpg

Волейболісти із Великого Бобрика щиро вдячні директору ТОВ «Вікторія» В. І. Швачичу, за сприяння якого відбувся даний турнір, а також за постійну підтримку спортивної молоді села, їх ініціатив і бажають Віктору Івановичу міцного здоров’я, добрих врожаїв, успіхів в усіх його справах і починаннях.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: