Лicaм шyмiти

90829615.jpg

На Краснопільщині проходить районна весняна толока по благоустрою і озелененню населених пунктів. Вже виконано значний обсяг робіт по наведенню чистоти і порядку на закріплених територіях, у лісосмугах. Серед кращих у цій справі у Краснопіллі слід назвати колективи відділу культури і туризму РДА, районного Палацу культури, центру дитячої та юнацької творчості, державної виконавчої служби, супермаркетів «Каприз», ДПТНЗ «Краснопільське ПТУ», райсуду, ДП «Краснопільський агролісгосп» та інші.

Минулої суботи працівники агролісгоспу вийшли на посадку лісу в урочищі «Вербієве». На запрошення лісівників до них долучився трудовий десант працівників Сумської обласної ради на чолі із заступником голови облради Вірою Лаврик, генерального директора ОКАП «Сумиоблагроліс». Д.В.Нагорного зі своїм колективом, голови райдержадміністрації та районної ради. Разом з дорослими на посадці дуба з вогником трудилися і діти. Між саджальниками панувало трудове суперництво. Загалом було посаджено з хорошою якістю сажданці дуба на гектарній площі.

14961907.jpg

«Ці дубочки, які ми сьогодні висадили, через десятки років стануть буйним лісом, – говорить Віра Лаврик. – В українських традиціях завжди було напередодні Великодня робити добрі справи, дбати про свої території, уквітчувати землю, займатися благоустроєм. Тож хочу, щоб кожен житель нашої області долучився до цього благого діла і висадив хоча б декілька дерев».

90241629.jpg

Нинішня рання весна та сприятливі погодні умови, які були на минулому тижні, дозволили лісівникам раніше, ніж зазвичай, розпочати лісокультурну кампанію. Висаджували молоді деревця мечем Колесова. Спеціалісти говорять, що кращого інструменту за останні 130 років ніхто так і не вигадав. Втім, найголовнішим фактором приживання дерев, говорить в.о. генерального директора ОКАП «Сумиоблагроліс» Дмитро Нагорний, є енергетика людини. Якщо деревця висаджені з любов’ю, то і відсоток їх приживання одразу збільшується. Загалом же він досягає 85-90%.

16342672.jpg

Настрій у присутніх був дуже гарним, оскільки кожен із них виконав одну важливу у житті місію – посадив дерево. Особливо гордою була малеча, яка, не жаліючи сил, старанно дитячими ручками садила до лунки і прикопувала маленькі паростки, що будуть рости на нашій землі віками.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: