Лiтo з "Eкoлoгiчнoю вapтoю"

44710238.jpg

Провести літні канікули з користю?! Чим себе зайняти питань не виникає у членів «Екологічної варти» Краснопільської гімназії. Керівник обласної організації Всеукраїнської екологічної ліги (ВЕЛ) Володимир Білик неодноразово проводив природоохоронні акції на річці Ворскла. І ось він знову зібрав команду членів дитячої громадської організації «Екологічна варта» для 5-тиденного походу Ворсклою.

Цього разу в акції взяли участь п’ятеро краснопільчан: Корнієнко Едуарда, Северин Тетяна, Рудика Владислава, Комін Влас – учні Краснопільської гімназії – та Шеремет Володимир, учень Краснопільської ЗОШ.

15617155.jpg

Похід розпочався із знайомства на Сумському залізничному вокзалі. Потім юні вартівці вирушили до ст.Піонерської, звідки розпочали свій п’ятиденний екологічний маршрут. Уже в перший день нам було передбачено пройти через певні труднощі. Погана дорога не дала можливості авто з продуктами переправити харчі до пункту призначення. Тому ми були змушені пройти майже вдвічі довший маршрут.

99553588.jpg

Увечері Володимиром Михайловичем був проведений «посох» – підбиття підсумків першого дня та обрання керівника наступного дня нашого походу. Уже зранку юні екологи відправились до села Литовка, що за 15 км від ст.Піонерська. Там учасники експедиції не тільки відпочивали, збирали інформацію, опитували відпочиваючих, але й прибирали територію, чим приємно здивували місцевих, які звикли , що приїжджі тільки смітять.

Третій та четвертий день ми перебували в селі Климентово, що на правому березі річки Ворскли. Там учасники акції пройшли «Екологічною стежкою», де спостерігали багато нового для себе. Потім проведено анкетування місцевого населення та відпочиваючих, яке мало показати стан екології навколо Ворскли. Звісно, ми не лише працювали! Кожного дня плавали у кришталево-чистій воді, дихали свіжим повітрям, щовечора спостерігали за літнім небом.

59936697.jpg

Ще першого дня ми розділилися на дві чергові групи. Кожного дня одна з груп готувала смачні сніданки, обіди, перекуси та вечері, які надавали екологам сил для нових звершень. Останню ніч, яку ми провели в селі Бакирівка, було названо «Королівською». Усю ніч ми співали біля вогнища, грали в ігри, насолоджувалися останнім днем нашої незабутньої подорожі рідною Сумщиною.

64344848.jpg

Хочеться подякувати всім за чудові 5 днів, які пройшли не лише з користю для дітей, але і для природи! Сподіваємося, що наша діяльність буде спонукати інших берегти та захищати нашу природу!
Едуарда Корнієнко,
Президент учнівського самоврядування
Краснопільської гімназії

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: