Лижниx cпpaв мaйcтpи

У Львівській області, на навчально-спортивній базі зимових видів спорту «Тисовець», проходив чемпіонат України з лижних гонок. Вище всяких похвал виступили представники Сумщини.

Абсолютною переможницею серед жінок стала майстер спорту міжнародного класу (МСМК), студентка Української академії банківської справи Марина Анцибор, яка завоювала шість золотих медалей! Вона була кращою в індивідуальних гонках: на дистанціях 5 км класичним стилем, в спринті і 10 км вільним стилем, в масовому старті на 30 км вільним стилем.

Разом з МСМК Тетяною Антипенко (Завалій) удостоїлася вона золотої нагороди і в спринтерській естафеті класичним стилем.

А Таня на дистанції 5 км класичним стилем і в мас-старті на 30 км стала срібним призером, а в гонці на 10 км вільним стилем – бронзовим.

Студентка СНАУ майстер спорту Вікторія Олех в гонці на 5 км класичним стилем завоювала бронзову нагороду.

Були найсильнішими наші землячки – Марина Анцибор, Тетяна Антипенко, Вікторія Олех та Ірина Лелетко – і в естафетній гонці 4х5 км. До слова, студентку СГПУ ім.А.С.Макаренко Ірину Лелетко можна привітати з виконанням нормативу майстра спорту.

Друге місце в естафетній гонці 4х10 км посіла чоловіча команда Сумської області в складі майстрів спорту Геннадія Никона, Олександра Мукшина, Олексія Прохора і кандидата в майстри спорту Євгена Набойченко. Високі результати наших спортсменів стали запорукою командної перемоги (представники Сумської області набрали 1664 очка). На другому місці – команда Харківської області (1168 очок), на третьому – Київської (941 очко).