Лялькoвий тeaтp в бiблioтeцi.

72375561.jpg

Дитяча бібліотека – це не тільки місце в якому можна почитати книжку, це ще й – величезний простір для виховання творчої особистості. Вже багато років працює в Краснопільській районній дитячій бібліотеці ляльковий театр який користується великою популярністю серед маленьких читачів книгозбірні.

Його діяльність допомагає дітям виявити свої здібності, вчить їх творчо мислити, реалізовувати свою фантазію, збагачуватися новими знаннями, залучатися до культурних та літературних цінностей. Основною ідеєю лялькового театру є здатність за допомогою ляльок створити виставу, що може бути розвагою або культ урною подією. Головною неодмінною рисою будь-якої вистави є вміння розважати глядачів,а часом не лише спонукати посміятись, а й поміркувати.

Ляльковий театр – це театральне видовище, в якому діють ляльки. Тут завжди по святковому радісно і хвилююче! Кольорова ширма, ляльки, весела музика: все налаштовує на очікування дива.

Аж ось казка оживає, лялька рухається, розмовляє …

21 листопада в бібліотеці відбувся показ лялькової вистави за мотивами української народної казки «Коза – дереза» для учнів 1-А, 1-Б кл. Краснопільської ЗОШ I-III ст. Класоводи Л.А.Криворотенко, Р.В. Півень та для наймолодших глядачів дитячого садочка “Дзвіночок ”. Казка зацікавила глядачів , вони співпереживали із героями вистави, сміялися, хвилювалися і бурхливо реагували на захоплюючі епізоди. Після закінчення вистави бібліотекарі познайомили дітлахів з дивовижними ляльками, які оживають, розмовляють і дарують казкову насолоду. Ця форма масової роботи бібліотеки допомагає привернути увагу читачів до книжки, «оживити» її, спонукає дітей після захоплюючого заходу звернутися до книжки, зануритися в її зміст.
Т. Бесараб
бібліотекар Краснопільської районної дитячої бібліотеки

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: