Людинa дoбpoти i пpoфecioнaлiзмy

Деякий час жителі села Верхня Пожня були без надання первинної медичної допомоги, тобто не працював фельдшерський пункт. І ось до нас направили молоденьку, тендітну жіночку Поддячеву Віру Валентинівну.

Проживає вона у Славгороді, і вже майже 8 років кожного ранку біжить (у прямому сенсі цього слова) до нас: чи то дощ ллє, як з відра, чи дорогу замело снігом. І не боюсь цього говорити, що немає в нашому селі будинку, в якому б вона не була. Кожному надасть медичну допомогу, причому професійно, підлікує словом, посмішкою, і від її доброти стає всім здоровіше. Завжди турботлива, підтримує в чистоті й порядку наш фельдшерський пункт. Старається зробити поточний ремонт, своїми силами заготовити дрова на зиму. Словом, Людина на своєму місці.

Хотілося, щоб ще й місцева влада наша хоч трохи надавала підтримку в господарських питаннях тому, що без допомоги в наш час важко працювати. А ми, жителі Верхньої Пожні, щиро вдячні Вам, Віро Валентинівно, за Ваш професіоналізм, за чуйність, доброту й людяність. Бажаємо Вам міцного здоров’я, натхнення, ентузіазму, взаєморозуміння з сільською радою та найбільше спонсорів! Так тримати!
Л.Круглова, с.В.Пожня.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: