Мaйбyтнє лicy – cпpaвa мoлoдиx!

68937719.jpg
 

«Посади дерево» – заповіли нам батьки». Мабуть кожній людині варто дослухатись до цієї мудрої поради. Вчені підрахували, що кожна людина повинна мати навколо себе хоча б чотири живих дерева. Інакше їй просто нічим буде дихати. Добре, що серед учнів нашого навчального закладу є ентузіасти, які посадили не одне і, навіть, не чотири деревця, а цілі насадження. Це члени учнівського лісництва «Дружба», яким керує Н.П. Дробязко.

Юні лісоводи беруть активну участь у проведенні весняної толоки, акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» та акціях «Посади дерево», «Підтримаємо наших крилатих друзів», «Кожному птаху своя квартира». Учні постійно працюють над збереженням довкілля. У 2012 році з ініціативи голови районної державної адміністрації, на подвір’ї школи членами учнівського лісництва було закладено молодий фруктовий сад. У 2013 році на території школи за ініціативи СНАУ було організовано та проведено акцію «Зелена планета СНАУ» під час якої було висаджено 20 абрикосових саджанців. У 2014 році юні лісівники-випускники посадили алею верби-матсудани, взяли участь в озелененні території села та висадили 30 саджанців катальпи.

Кожного року члени учнівського лісництва виготовляють та закладають 5 парників, в яких методом черенкування вирощують саджанці самшиту, ялівцю козацького, туї, ялівцю колоновидного.

54174578.jpg

Найвагомішим досягненням юних лісівників є призові місця на обласних та Всеукраїнських зльотах шкільних лісництв. Ось і нещодавно, 29 квітня учні нашої школи були учасниками обласного зльоту учнівських лісництв «Майбутнє лісу – справа молодих!», де продемонстрували високі результати. Дугін Вадим зайняв ІІ місце у відкритому захисті пошуково-дослідницьких робіт, презентувавши свою пошуково-дослідницьку роботу на тему: «Роль рудих мурах у житті лісу та захисті їх від шкідників». Крамінська Дар’я посіла ІІ місце у виставці-презентації досягнення учнівських лісництв. Колесник Надія зайняла ІІ місце у конкурсі юних лісівників. Юні лісівники нагороджені грамотами Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної світи та роботи з талановитою молоддю.

Адміністрація школи і педагогічний, учнівський колективи вітають наших переможців, а також їхнього керівника Дробязко Н.П. з вагомими успіхами. І бажають їм подальшого натхнення у їхній благородній праці.

С. Кравченко,
заступник директора з навчально-виховної роботи
Великобобрицька ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

 

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: