«Мaлeнькa кpaїнa вeликoї мpiї»

 

 

82552631.jpg

 

У Краснопільському районному центрі дитячої та юнацької творчості працюють колективи мистецького спрямування (співочі, танцювальні, театральні) та гуртки декоративно-ужиткового мистецтва. Протягом року кожний з них живе своїм життям – репетиції, концерти, конкурси, виставки, краєзнавчі конференції. А раз на рік всі збираються на сцені на справжню культурно-мистецьку подію – звітний концерт та виставку декоративно-ужиткового мистецтва, щоб презентувати глядачам свої досягнення.

На святковому концерті з вітальними словами до всіх присутніх звернувся голова Краснопільської райдержадміністрації Юрій Анатолійович Яремчук: «…Краснопільському ЦДЮТ пощастило на справжніх педагогів, майстрів своєї справи, творчих та ініціативних людей. Та серцевиною позашкільного життя завжди були, є і будуть гуртківці. Дорогі діти, вашими знаннями, успіхами, мріями і талантами пульсує потужній позашкільний організм. Нових вам творчих злетів, досягнень, натхнення та наполегливості». З нагоди свята Юрій Анатолійович нагородив викладацький колектив подякою за успішну діяльність, сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток позашкільної освіти та високий професіоналізм.

Сценарій концерту різноплановий та багатожанровий. Концертні номери виконавців були присвячені Дню Перемоги, Дню матері та пронизані любов’ю до неньки – України.

61697182.jpg

Під час всього концерту глядачі мали змогу милуватися роботами юних художників та майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, створеними на гуртках під керівництвом педагогів Оксани Овєчкіної, Світлани Лебеденко, Юлії Гусак, Тетяни Марухи, Світлани Колесникової.

75775805.jpg

А головною прикрасою сцени були юні артисти ЦДЮТ. Яскравістю та енергією захоплювали номери хореографії і вокалу завдяки новим вдалим постановкам керівників хореографічних колективів «Доміно» (Світлана Гриценко), «Щасливе дитинство» (Вікторія Ушкалова), вокального колективу «Перлинка» (Ірина Акименко).

34753252.jpg

Особливо хотілося б сказати про колектив, який працює лише третій рік на базі Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ст. – оркестр духових інструментів (кер. Анатолій Пекуровський). Цього року стали дипломантами ІІ ступеня обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «художнє виконавство» – «Акорди Сумщини». Музиканти вправно виконали декілька творів різного жанру, за що були нагороджені бурхливими оплесками і вигуками захоплення залу.

По завершенню концерту селищний голова Іван Петрович Хомічов, звертаючись до глядачів, зазначив: “…позашкільний заклад тримається на трьох китах: батьки, викладачі, вихованці. Низький уклін і найкращі побажання батькам, які не тільки довірили своїх дітей талановитим педагогам, а й стали активними учасниками навчально-виховного процесу, допомагаючи вирішувати організаційні питання”. Після виступів вихованці ЦДЮТ отримали солодкі подарунки від селищного голови. Глядачі, натхненні концертними номерами, тепло і щиро вітали оплесками юних артистів. І нехай стануть пророчими слова: «Центр дитячої творчості хай процвітає багато світлих довгих літ, нові висоти здобуває і йде з дітьми в чарівний світ!»
І. Акименко,
Культорганізатор ЦДЮТ

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: