Мaндpiвкa книжкoвим мicтoм

Протягом усього життя нас супроводжують книги. І нині, незважаючи ні на що, книга продовжує дивувати нас, відкриває нам небачені обрії, розгортає сторінки історії, вчить жити, осягати науку, як поводити себе у суспільстві. І саме дитячі бібліотеки мають та забезпечують дітям широкий доступ до своїх скарбів – книг, інформації та знань.

З нагоди святкування Всеукраїнського дня бібліотек Краснопільська районна бібліотека для дітей провела цикл заходів. Літературна мандрівка «Осіння прогулянка Книги» була проведена на дитячому майданчику з першокласниками, а всім відомо, що малеча перш за все полюбляє гратися. Тому зустріч учнів 1-Б класу Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст. (класний керівник Півень Р.В.) з героями казок відбувалася саме у формі гри, тим більше що вони тільки починають опановувати таємниці алфавіту. Але під час вікторини всі учні виявили себе чудовими знавцями казок та із задоволенням відгадували загадки та грали у гру «Світлофор».

Наступного дня для учнів 1 початкового класу Краснопільської гімназії (класний керівник Завалій О.А.) було проведено екскурсію-знайомство з бібліотекою, під час якої діти здійснили захоплюючу мандрівку книжковими та тематичними виставками, які оформлені в бібліотеці та мали можливість ознайомитися з періодичними виданнями. Бібліотечні працівники підготували для дітей лялькову виставу «Пригоди на лісовій галявині», під час перегляду якої діти повторили правила користування книгою.

Всім першокласникам були вручені «Посвідчення читача».

Для учнів 5-9 класів було проведено день періодики «На хвилинку зупинись – нові журнали подивись».

29 вересня всі бібліотечні працівники району долучилися до флешмобу “Прихили своє серце до книги”, який пройшов на центральній площі селища біля пам’ятника Т. Г. Шевченку.

Бібліотекар Краснопільської ЦДБ Бесараб Т.

http://krasnews.at.ua/news/mandrivka_knizhkovim_mistom/2017-10-12-8547

Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: