«Ми – нaщaдки cлaвниx кoзaкiв»

58420734.jpg

Для нашої країни 2014 рік став рішучою сходинкою до здобуття кращого майбутнього . На сьогодні слова патріот, патріотизм – це не лише злиття певних звуків, це дії, спрямовані на те, щоб рідній країні та нашому народові було добре жити.

Краснопільський ДНЗ №1 «Малятко» не залишається байдужим до події, що відбуваються в Україні. Тому питання патріотизму присутнє не лише на заняттях, а й в повсякденному житті.

Відомо, що Батьківщина починається з любові до тієї землі, на якій ти народився і живеш. Але просто любити свою землю недостатньо, потрібно знати її історію, культуру, визначні місця, володіти мовою та знати відомих людей. Щоб дитина вийшла в дорослий світ підготовленою, вона має пізнати близьке, рідне, відчути себе його частинкою. Для досягнення цієї мети в дошкільному навчальному закладі розроблено план заходів з патріотичного виховання дошкільників.

У дошкільному закладі відбувся захід на тему: «Козацькому роду – нема переводу». Досвідом виховання національної свідомості дошкільнят, засобами народознавства ділиться педагог, що має значні практичні направлення над цією темою, вихователь Тамара Павлівна Пищик.

З теплотою, повагою слухали діти і гості свята вірш про наше селище Краснопілля, «Краснеє поле», який написала Л.Д. Панченко/ Червоною ниткою ллються рядки про славний Славгород, Миропілля, Краснопілля, де славні козаки боролися за свободу, волю, рідну землю.

Діти теж залюбки співали пісні про Україну, читали вірші, танцювали, завзято ліпили вареники та варили кашу, як справжні козаки. Цей захід виховує справжніх патріотів нашої держави, тому й з їхніх вуст звучать рядки: «Ми – нащадки славних козаків.»

Продовжуючи цю тему у нашому дитячому садочку була проведена розвага «Різдвяна зірка» під керівництвом вихователів старшої групи Л.О Петрової та Р.Д. Кекіної, в якій брали участь діти старшої групи спільно з батьками.

19766596.jpg

Діти, гості з великим бажанням співпереживали події,що відбувалися під час розваги. Радувало те, що всі діти та батьки брали участь у розвазі. Маленькі україночки та козачата, а також запальні батьки виконуючи роль циганів, козаків, слідчого та завзятої Баби Яги по-черзі демонстрували свої акторські здібності, співали і танцювали.
Основною метою цих заходів було те, щоб донести до дітей любов до свої Батьківщини, готовності примножувати її багатства, оберігати честь і славу.

На мою думку, мети було досягнуто. Адже у очах виступаючих були видні справжні переживання,сльози, а на обличчях … щирі усмішки.
Н. Білоковаленко,
вихователь-методист
Краснопільського ДНЗ №1 «Малятко»

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14
.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: