Мicцeвi бюджeти: тo зpocтaють, тo змeншyютьcя

60654358.jpg
 

На колегії райдержадміністрації першими були розглянуті взаємопов’язані питання: про підсумки соціально-економічного розвитку району та про підсумки виконання місцевих бюджетів за 9 місяців 2014 року. З доповідями виступили начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Віталій Расторгуєв та заступник начальника фінансового управління РДА Валентина Лютенко.

Як зазначила Валентина Василівна зростання надходжень власних і закріплених доходів відбулося по Бранцівській, Покровській, Самотоївській, Хмелівській, Ряснянській, Чернеччинській сільських радах.

Разом з тим допущено найбільше зменшення надходжень у порівнянні з минулим роком по Угроїдській селищній, Тур’янській, Запсільській сільських радах. Очільник району Анатолій Музикант зажадав пояснень щодо зменшення наповнення бюджетів у керівників цих територіальних громад і вказав на необхідність виправлення становища.

89862090.jpg

Також на колегії заслухано звіт начальника управління Державної казначейської служби України у Краснопільському районі Сергія Хрупи про роботу за 9 місяців нинішнього року. У обговоренні звіту взяли участь Самотоївський сільський голова Іван Перерва, член колегії, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Коваленко.

Відповідаючи по суті порушеного Іваном Миколайовичем Перервою питання, голова райдержадміністрації Анатолій Музикант пояснив, що допоки в державі відчуватиметься нестача коштів, всі вони проходитимуть через казначейську службу.

З доповіддю про виконання розпорядження голови Краснопільської РДА від 15.08.2014 року №184-ОД «Про соціальне забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів АТО» виступив Максим Свєташов – головний державний інспектор Краснопільського районного сектору УДС України з надзвичайних ситуацій в Сумській області. Співдоповідь зробила заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Оксана Придатко.

З розглянутих на колегії питань прийнято відповідні рішення.

Інф. Краснопільська РДА.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net

 

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: