Мiлiцioнep-джeнтльмeн вpятyвaв дaмy

Дуже вчасно проходив повз бар в Краснопіллі слідчий місцевого райвідділу міліції, капітан Володимир Циганенко.

Як повідомила Євгенія Думчікова, СЗГ УМВС України в Сумській області, правоохоронець повертався додому з роботи і біля розважального закладу звернув увагу на пару, що сварилася. Явно напідпитку хлопець кричав і хапав за руку дівчину, яка намагалася припинити розмову. Потім вона пішла всередину бару, хлопець попрямував за нею.

Заглянувши у приміщення, міліціонер побачив, що дівчина сидить за столиком, а вкрай розлючений співрозмовник намагається з погрозами витягнути її за руку. У ситуацію явно пора було втрутитися. Володимир Циганенко підійшов до столика, представився і попросив хлопця припинити хуліганство. Той ще більше розізлився, відповів нецензурною лайкою, спробував відштовхнути міліціонера, а коли той ще раз зробив йому зауваження, почав бійку.

Правоохоронець викликав наряд міліції та забіяку забрали в райвідділ. Як він пояснив, дівчина раніше була його співмешканкою, і він хотів поговорити з нею і її повернути. Але найближчим часом сімейне щастя 26-річному краснопільчанину явно не світить – стосовно нього порушено кримінальну справу за хуліганство, опір співробітникові міліції, що знаходиться при виконанні службових обов’язків і акт насильства відносно співробітника правоохоронних органів.

 

http://krasnews.at.ua/news/milicioner_dzheltmen_vrjatuvav_damu/2012-03-27-1629
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: