Мoлилиcя, плaкaли тa бaжaли щacливoгo пoвepнeння

35988656.jpg

Минулої середи краснопільчани провели ще одну групу захисників Вітчизни, мобілізованих в ході четвертої хвилі мобілізації. Цього разу на підготовку до навчальних центрів відбули 25 хлопців і чоловіків з різних населених пунктів району.

Побажати землякам успішної служби, а також якнайшвидшого повернення додому з перемогою зібралися не лише рідні та близькі чоловіків, родичі й друзі, представники влади, волонтери, а й просто небайдужі місцеві жителі, які дорогою до роботи зупинялися біля райвійськкомату.

Перед відправкою мобілізовані та члени їх родин мали нагоду отримати консультації, відповіді від представників райвійськкомату та районної влади щодо фінансового забезпечення, соціального статусу. Голова райдержадміністрації Юрій Яремчук подякував військовим за їхню громадянську позицію, патріотизм та відвагу, за те, що йдуть захищати Україну. Також керівник районної державної адміністрації наголосив, що влада в районі не залишиться осторонь проблем військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції, та їх сімей.

На запитання ж щодо забезпечення бійців-краснопільчан заступник війскового комісара – начальник відділення комплектування Тростянецько – Краснопільського ОРВК, капітан Микола Наріжний повідомив, що нині ці питання вирішуються на рівні держави безпосередньо на місцях проходження військової підготовки, а в разі ж необхідності до цього підключиться й військкомат.

За його словами ці чоловіки проходитимуть підготовку в одній з навчальних військових частин Сумщини, після чого відбудеться також бойове злагодження, що дозволить визначити рівень освоєння навичок, загальної готовності тощо. Наступне розприділення по військових частинах вже відбуватиметься з урахуванням військових спеціальностей бійців.

Стосовно ж виконання завдань мобілізації, працівник військкомату відзначив, що все відбувається у нормальному режимі: «Звичайно є різні випадки, в тому числі неявка, небажання військовозобов’язаних. Проте, разом з тим, у нас є й добровольці, патріоти, які хочуть захищати Україну!» – наголошує Микола Олександрович і розповідає про категорію чоловіків, яким у зв’язку з їх віком не мають права виписувати повістки, але чоловіки приходять самі і просяться до війська. Сьогодні вже несуть службу добровольці 47-річний Б. М. Вєдєрніков із Глибного, 50-річний А. Р. Курбанов із Бранцівки, краснопільчанин О. Г. Близнюк, якому 48 років.

Ось і в останній групі свідомо добровольцями до війська пішли 57-річний В. О. Мороз із Самотоївки та 55-річний краснопільчанин С. В. Щегольков. На запитання, чи не важко буде в такому віці звикати до військових буднів, Сергій Володимирович відповідає: «Не важче, чим вдома вештатися без діла, дістала вже ця власна бездіяльність. Щоправда довелось з медиками «воювати», щоб визнали придатним до служби. Уявлення про армію у мене є, однак немає навичок, адже служив хтозна коли. Маю права тракториста, водійське посвідчення, колись п’ять років відвідував секцію зі стрільби, в рік вистрелювали тисячі патронів, займав призові місця на різноманітних змаганнях, тож десь все рівно буду корисним».

73278318.jpg

38246500.jpg

Всіх цих хоробрих чоловіків Краснопільщини чекають непрості завдання з оборони нашої країни та боротьбі з ворогом. Отож, молімося, щоб всі вони поверталися до рідних домівок живими й здоровими та обов’язково з перемогою.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: