Мoнeтизaцiя чacтини зeкoнoмлeниx cyбcидiй

Виплата «живих» грошей здійснюється Урядом вперше за роки української незалежності. Це перший крок до повної монетизації пільг і субсидій.

Монетизації за результатами попереднього опалювального сезону підлягає економія електроенергії, якщо вона використовувалася для опалення, в еквіваленті вартості 150 кВт та природного газу – 100 кубометрів. Максимальна сума коштів, які може отримати громадянин – 135 грн. за зекономлену електроенергію та близько 700 грн. за зекономлений обсяг газу.

Під монетизацію підпадають 3750 домогосподарств Краснопільського району. Громадяни, які зекономили ресурси, мають до 1 вересня поточного року звернутися до управління соціального захисту населення або до сільських, селищних рад за місцем проживання із відповідною заявою та реквізитами банківського рахунку або поштового відділення, куди можна перерахувати кошти. Виплата коштів відбуватиметься у вересні-жовтні цього року.

Станом на 07.08.2017 року звернулися до управління соціального захисту населення з заявою щодо виплати частин невикористаних субсидій 2526 осіб.

Наголошуємо документи приймаються до 1 вересня 2017 року.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: