Ми мaтip нaзивaємo cвятoю

43045497.jpg

В Осоївському Будинку культури відбулось літературно-музичне свято “Ми матір називаємо святою”, який підготували директор БК Скороход Н. Г. та бібліотекар Осоївського с/ф №2 Біденко Л.В.

Яскраві ведучі Левченко Людмила та Левченко Інна привітали гостей зі святом, розповіли про зародження традиції відзначати День Матері в Україні. В залі звучали прекрасні слова про маму та материнство.

Свято Матері – свято любові та пошани, і єдина справжня нагорода за нього – взаємна любов! Любов матері є основою і джерелом життя. Мама – найрідніша для кожного з нас людина. Вона, як сонечко, яке оберігає, розрадить, допоможе подолати життєві негаразди. Багато доріг манить нас у життя, але одна з них обов’язково повертає до отчого порогу, якому не можна зрадити.

13052914.jpg

Звучали прекрасні музичні композиції від фольклорного колективу “Берегиня” солісти Денисенко Олена, Скороход Наталія, Лазоренко Юлія, Денисенко Вікторія, Денисенко Валерія, дитячий колектив дарували пісні.
Діти Аршакян Рима, Лазоренко Юлія, Лизогуб Діана, Денисенко Вікторія, Денисенко Валерія, Трипутько Анастасіязачитали вірші про маму.
Л. Біденко.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: