Ми тeпep coлдaти

 

47083239.jpg

 

Згідно наказу Президента з 1 жовтня до 30 листопада в Україні проходить призов на строкову військову службу. До лав Збройних Сил України мають бути призвані особи чоловічої статі віком від 20 до 27 років.

І ось наші юні земляки Бойко Валентин Русланович та Брижик Роман Олександрович, не дочекавшись досягнення призовного віку, виявили бажання поповнити ряди Національної Гвардії України.

– У мене зараз проходить службу старший брат, я маю право на відстрочку не лише за віком. Брату служба подобається от і я вирішив пройти цю чоловічу школу, – пояснює своє рішення Валентин Бойко. – Хочу з честю виконати свій обов’язок.

– Я житель села Хмелівка, – підтримує бесіду Роман Брижик – працевлаштуватись на місці майже неможливо. Пройду строкову службу, може в подальшому стану професійним військовим.

На руках у хлопців новенькі військові квитки. Самі бійці сповнені оптимізму та сподівань. На порозі Краснопільського військового комісаріату отримують напутні слова від рідних та друзів і прямують до обласного збірного пункту.

 

http://krasnews.at.ua/news/mi_teper_soldati/2017-11-27-8815
Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: