Мycим в дyшax ciяти дoбpo, бo лиш вoнo вce злo тa лиxo пepeмoжe

66476222.jpg
 

Нині ми багато чуємо про патріотизм, про любов до Батьківщини. Мабуть, ми розуміємо, що ці чесноти слід виховувати ще з дитинства, ще з шкільної парти. З метою військово-патріотичного, національного виховання та формування в учнівської молоді патріотизму, загальнолюдських цінностей і моралі класними керівниками п’ятих класів Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Биченко Л.І. та Сидоренко В.М. проведено виховну годину «Людина починається з добра».

На захід запрошено працівників районного відділу міліції А.М. Бондаренка та О.О. Горіченка, які у складі зведених загонів міліціонерів-добровольців несли службу в зоні АТО.

Гості розповіли присутнім про події на сході України, про героїзм воїнів, про визволення сіл, міст від терористів. Ця зустріч нікого не залишила байдужим. Катриченко В., Зябленко А., Мілька Є., Горіченко С., Віляєва В., Вакуленко М. продекламували вірші про мир і злагоду. Проникливо звучали поетичні рядки, бентежили душу.

03007388.jpg

А Московець С. та Корощенко В. розповіли про заходи, які були проведені в стінах школи на підтримку воїнів, які перебувають в зоні АТО: це і благодійний ярмарок, і акції «На крилах мрій» та «Лист пораненому бійцю», і збір продуктів та макулатури, і в’язання маскувальної сітки, і виготовлення міні-пічок.

Багато дітей (спочатку сором'язливо, а потім сміливіше) задавали питання, які їх цікавили:

Про що думає людина, яка йде захищати свою державу? Що значить на війні братерство і дружба? Про що найчастіше думається там, де така тонка лінія між життям та смертю, зрадою і самопожертвою? Та багато інших запитань. І, звісно ж, всіх цікавило одне питання – коли скінчиться війна і всі люди зможуть жити мирно?

Гості школи щиро відповідали на всі запитання, хоча й було видно, як важко пригадувати події, які багато в чому змінили не тільки погляди на життя, а й на важливість таких загальнолюдських цінностей і рис, як доброта, співчуття, самопожертва, вміння підтримати словом і ділом.

Кульмінацією зустрічі стало колективне виконання пісні «На добро», вона посіяла в душах присутніх зернятка віри та надії на щасливе майбуття.

Дякуючи за такі корисні та пізнавальні хвилини спілкування Андрію Миколайовичу та Олександру Олексійовичу діти вручили квіти.

22342107.jpg

Підсумовуючи зустріч, заступник директора з виховної роботи сказала: «У важкий час ми нині живемо. Багато горя і біди довкола, та мусим в душах сіяти добро, бо лиш воно все зло та лихо переможе.»

Тож давайте проявляти почуття доброти щоденно. Нехай це буде наша із Вами маленька звичка і тоді світ обов'язково стане трішки добрішим.
Сьогодні у житті потрібні лиш дві речі:
На світі – мир, а в душах – доброта.

Олексій Прийма,
президент учнівського самоврядування.

 

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

 

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: