«Миcтeцькi кpилa Cyмщини»

 

02952692.jpg

13 грудня в приміщенні Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки відбулася творча зустріч поетів-піснярів та композиторів Сумщини «Мистецькі крила Сумщини». Захід, започаткований управлінням культури Сумської обласної державної адміністрації, вчетверте зібрав разом талановитих людей нашого краю.

Камерна форма проведення цьогорічного заходу мала на меті тісне спілкування з талановитими авторами Сумщини, які своїми творами збагачують мистецьку ниву рідного краю.

Як підкреслила у своєму вітальному слові заступник начальника управління культури Сумської обласної державної адміністрації Раїса Грицаєнко, що саме такий підхід допоміг відкрити завісу творчих пошуків аматорів пісенного мистецтва і можливо сприяв пошуку відповіді на хвилююче питання, що ж таке натхнення? Чому з багатьох сотень людей тільки одиниці передають своє світобачення за допомогою поезії чи музики?

Талановиті митці Сумщини розповідали про свою творчість, ділилися тонкощами написання авторських пісень, стверджуючи, що саме рідна земля, її краєвиди історія та сьогодення і є основними джерелами їх натхнення.
Вони згадали свої перші творчі доробки, поділилися планами на майбутнє.

05948939.jpg

Зі сцени лунали авторські пісні Ірини Воропай та Лариси Давиденко з Краснопільського району, Сергія Пономаренко та Олексія Чухліба з Білопільського району, Сергія Шульова та Миколи Холодяя з Лебединського району, Віри Сенчи та Ірини Бикової з Путивльського району, Галини Майорової, Світлани Макаренко, Катерини Кармазіної та Людмили Мазур з Середино-Будського району, Олени Листопад з міста Лебедина , поезія Світлани Корнієнко з міста Охтирки та Володимира Товкача з Сумського району.

Окрім цього прозвучали пісні місцевих авторів у виконанні вокального дуету «Міра» і вокалістки Марини Зініної з Лебединського РБК, Наталі Хижнякової з Путивльського РБК, Віталія Ніконова з Білопільського РБК та народного аматорського колективу «Поліські зорі» з Середино-Будського РБК.

На довершення зустрічі директор КЗ Сумської обласної ради – Сумський обласний науково-методичний центр культури і мистецтв Євгенія Бистрицька усім авторам вручила спецвидання культурно-мистецького журналу «Джерела творчості», з символічною назвою «Мистецькі крила Сумщини».

Підбиваючи підсумки зустрічі поети-пісняри та композитори, які глибоко переконані, що наш світ створений для того, аби в ньому лунала пісня, побажали усім щастя, радості, натхнення і разом загадали сокровенне бажання кожного українця – миру на нашій землі.

 

http://krasnews.at.ua/news/mistecki_krila_sumshhini/2017-12-15-8926
Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: