Мyльтимeдiйнi кoмплeкcи для Кpacнoпiльcькoї гiмнaзiї

61081928.jpg

27 грудня, напередодні новорічних свят, голова районної ради Віталій Савоненко та голова районної державної адміністрації Сергій Хрупа здіснили робочий візит до Краснопільської гімназії. Звісно, не з порожніми руками. Цього дня вони подарували навчальному закладу два мультимедійні комплекси.

Сучасні технічні засоби, за допомогою яких можна проводити практично усі уроки, дозволяють суттєво підвищити рівень знань та полегшити працю вчителя. Подаровані комплекси складаються з інтерактивної дошки та проектора. З допомогою цих технічних засобів можна проводити практично усі уроки, особливо з хімії, фізики, географії, історії, літератури, іноземної мови.

– Нинішній освітній процес неможливо уявити без новітніх інформаційних технологій, – переконаний Віталій Савоненко. – І наші навчальні заклади повинні йти в ногу з часом та технічним прогресом.

Директор гімназії Сергій Зінченко, заступник директора з навчально – виховної роботи Лариса Хомічова, Президент гімназії Ірина Дзюбан та Прем’єр-міністр Юлія Козир подякували керівництву району за підтримку розвитку освіти і зазначили, що нині в навчальних закладах дійсно потрібно впроваджувати новітні комп’ютерні технології. Адже це підвищує як ефективність роботи вчителя, так і сприйняття, а в кінцевому результаті і знання учнів. За словами освітян, тепер не потрібно буде готувати й приносити до класу традиційні плакати, паперові карти чи таблиці – усе це замінює інтерактивна дошка та ноутбук. В результаті уроки стають цікавішими для учнів, а отже зростає і рівень знань

За словами голови районної ради, ці мультимедійні комплекси закуплені за кошти районного бюджету. Ще раніше за кошти районного бюджету в рамках програми термомодеонізації проведена в навчальному закладі заміна вікон другого поверху та завершуються ці роботи на першому.
Інф. районної ради

 

http://krasnews.at.ua/news/multimedijni_kompleksi_dlja_krasnopilskoji_gimnaziji/2017-12-28-8982

Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:
Loading Likes...

5 comments

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: