Мyзикa єднaє дopocлиx i мaлиx, в гapмoнiї кaзкoвiй лyнa дитячий cмix!

75109148.jpg

На базі Чернеччинського навчально – виховного комплексу відбувся районний фестиваль “Гармонія руху”. У конкурсі взяли участь вихованці старшої та молодшої дошкільної груп “Сонечко”.

Найвдалішими та цікавими для дітей були спортивна розвага “Про лінь забудеш – здоровим будеш”, різно-манітні рухливі ігри: “Зайчик сірий умивається”, “Я веселий чарівник”, “Не замочи ніг”. Щоденні прогулянки на свіжому повітрі завжди приносять дітям радість та задоволення. Із гарним настроєм і зацікавленістю діти під час екскурсій милуються красою рідного краю.

Ці заходи дали можливість дітям збагатитися знаннями про здоровий спосіб життя, розвивали фізичні якості: швидкість, спритність, витривалість, сміливість, виховували почуття дружби і колективізму. В рамках фестивалю як батьки, так і діти, отримали задоволення, позитивний настрій.

46996309.jpg

Проводячи з дітьми фізкультурно-оздоровчу роботу вихователі ставили за мету зміцнити здоров’я дошкільників та формувати у них життєво важливі рухові уміння і навички, розвивати фізичні якості, виховувати почуття патріотизму, любові до прекрасного.

60605908.jpg

94737731.jpg

79313246.jpg

Цікаво та змістовно відбулись музичні розваги: “Подоляночка”, “Веселий зайчик”, “Печу, печу хлібчик”. Логічним завершенням фестивалю стало проведення осіннього свята “Як колобок осінь шукав”. Із задоволенням та позитивними емоціями спосте-рігали за виставою батьки, діти, гості. Малята вміло інсценували казку і з радістю демонстрували свої театральні здібності. Всі вихованці закладу за старання та вміння отримали від пані Осені смачні дарунки.
І. Над’ярна, вихователь Чернеччинського НВК.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: