На базі Грабовського НВК відбулося районне методичне об’єднання вихователів

Днями на базі Грабовського НВК відбулося районне методичне об’єднання вихователів з проблеми «Формування мовленнєвої компетенції дошкільників».

Керівник методоб’єднання Шалашенко В.М., ознайомила присутніх з метою та завданнями, над якими будуть працювати вихователі.

Об’ємний інформаційний матеріал учасники заходу отримали з презентації «Формування мовленнєвої компетенції дошкільників в різних видах мовної діяльності», яку підготувала вихователь закладу Майборода В. Л.. Переглянули інтегроване заняття з елементами навчання грамоти в старшій групі «Чим осінь багата», яке провела Козак Г. В.

Під час заняття панувала творча співпраця вихователя і дітей, було використано багато цікавих видів роботи, яскрава наочність. Практичний психолог Ушкалова В.М. запропонувала цікаві релаксаційні вправи, які вихователі зможуть застосувати в роботі з дошкільнятами. Методист дошкільного виховання Л.В.Колибіна підвела підсумки роботи.

       Також учасники відвідали музей відомого українського поета-революціонера Павла Грабовського, де Скоропад Н.В. з майстерністю, професіоналізмом та захопленням провела екскурсію.

Інформація відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської РДА.

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: