На базі Краснопільської гімназії проведени уроки про гуманне та відповідальне ставлення до тварин

З метою захисту тварин від жорстокого поводження та у зв’язку із зростанням кількості випадків безвідповідального поводження з домашніми тваринами і жорстокого ставлення до безпритульних тварин на базі Краснопільської гімназії було проведено уроки про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.

Тварини, як і люди, потребують турботи, доброти, любові. Лише цими якостями можна задобрити їх. Знущання і жорстокість – ще ніколи не викликали позитивних почуттів. Проведення Всеукраїнського уроку про гуманне та відповідальне ставлення до тварин – це знак підтримки і безпритульним і домашнім тварин.

Після цього уроку в серці кожної дитини, кожного учня, кожної людини залишилися відчуття відповідальності за тих, кого приручили. На питання «Назовіть одним словом ваших домашніх тварин», всі як один, учні радо відповідали: «Улебленці!»

Хтось розповідав про своїх домашніх улюбленців, хтось робив виставку малюнків, хтось застерігав учнів поводитися відповідно із тваринами, хтось розігрував сценку, казку про тварин… У 3 класі навчатися учням допогамають два друга – равлики, а подружка – рибка допомагає зосереджуватися і зберігати спокій. Гімназисти радо доглядають за тваринками.

Бравши активну участь у проведенні уроків, учні збагатили свої знання про те, як треба поводитися із тваринами, що тварини також потребують догляду, допомоги і любові.

Отже, після цього дня, байдужим ніхто не залишився!

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: