На базі Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст. проведено методичний порадник

На виконання річних планів роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та районного методичного кабінету, з метою якісного проведення зовнішнього незалежного оцінювання учнів закладів загальної середньої освіти 27 лютого 2018року на базі Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст. проведено методичний порадник для вчителів географії району, Краснопільської селищної ради, Миропільської сільської ради за участю методиста з географії,економіки СОІППО Попова В.Д.

В рамках методичного порадника за темою «Підготовка учнів до ЗНО:особливості творчих завдань і вправ з географії» Володимир Денисович розглянув ряд актуальних питань,зокрема, «Картографічна складова зовнішнього незалежного оцінювання знань учнів з географії», «Тематичне оцінювання знань учнів за форматом зовнішнього незалежного оцінювання знань з дотриманням програмових вимог», а також зосередив увагу на методиці роботи з тестовими завданнями різного формату.

Керівник методичного об’єднання, учитель географії Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст. Манжула О.І. ознайомила присутніх з системою роботи методичного об’єднання вчителів географії щодо підготовки учнів 10-11класів до ДПА-ЗНО з географії.

Досвідом роботи щодо підготовки учнів до ДПА-ЗНО поділилися вчителі: Павлова Т.В.(Ряснянський НВК), Савченко Л.С.(Чернеччинський НВК), Юшко Н.В.(Краснопільська гімназія).


Надсилайте свої новини, статті, привітання на нашу поштову скриньку gromportal@gmail.com

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: