НA CУМЩИНI ШУКAТИМУТЬ «ЧEPВOНУ PУТУ»

Голова облдержадміністрації Микола Клочко видав розпорядження про проведення 23 квітня в місті Конотоп відбіркового конкурсу XV Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута».

«Червона рута» залишається єдиним некомерційним фестивалем, який цілеспрямовано підтримує саме молодих ще невідомих українських виконавців. У минулому році серед переможців фестивалю були й сумчани – вокалістка із с. Боромля Вікторія Чернишова та гурт «Схід сонця» із смт. Краснопілля (отримали спеціальні відзнаки).

Цьогорічний XV фестиваль «Червона рута» складається із двох етапів – відбіркового й фінального. 25 відбіркових конкурсів пройдуть із березня по грудень в обласних центрах та м. Київ. У них візьмуть участь близько 3 тисяч виконавців та гуртів, які змагатимуться у шести музичних жанрах: популярної, сучасної танцювальної, рок, акустичної, іншої музики та українського автентичного фольклору. На Сумщині «столицею фестивалю» стане Конотоп.

«Мета відбіркових конкурсів – залучити українську молодь до формування патріотичної свідомості засобами української масової музики, здійснити цілеспрямований пошук молодих обдарованих виконавців по всій Україні, зокрема в глибинці, відкрити нові імена і вивести їх на велику сцену», – зазначив директор фестивалю Тарас Мельник.

До речі, гурт “Схід Сонця” пройшов до наступного туру фестивалю “Bereziv Bander Fest”, який відбудеться з 15 до 17 липня на Івано-Франківщині. Вітаємо! Більше новин від гурту дивіться тут: https://vk.com/club71687162

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: