Нa Cyмщинi зeкoнoмлeнi кoшти ДФPP бyдyть cпpямoвaнi нa фiнaнcyвaння 5 дoдaткoвиx oб’єктiв

За ці об’єкти проголосували під час засідання члени регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

За словами першого заступника голови облдержадміністрації Олександра МАРЧЕНКА, цього разу засідання регіональної комісії зібралося для того, щоб прийняти рішення щодо перерозподілу коштів ДФРР, які були зекономлені за підсумками проведення процедур закупівель.

Як повідомив директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Олександр СІТАК, у 2017 році за рахунок коштів ДФРР на території області реалізується 58 інвестиційних проектів з обсягом фінансування 119976,612 тис. гривень. Крім того, сума нерозподіленого залишку коштів ДФРР у рамках основної частини конкурсного відбору становить 113,1 тис. гривень.

«У результаті проведення процедур державних закупівель виникла економія бюджетних коштів по 5 об’єктах в обсязі понад 4 мільйони гривень, – зазначив Олександр Сітак. – Зекономлені кошти будуть спрямовані на інші проекти, розташовані за черговістю у рейтинговій оцінці за трьома напрямами – «розвиток спортивної інфраструктури», «енергоефективність державних і комунальних навчальних та медичних закладів» та «інші об’єкти».

Рішенням регіональної комісії було визначено, що в цьому році, крім визначених раніше об’єктів, коштами ДФРР в напрямку «розвиток спортивної інфраструктури» фінансуватиметься проект реконструкції футбольного поля та бігових доріжок спортивного комплексу по вул. Степанівській, 57 в смт. Степанівка Сумського району (на цей об’єкт буде спрямовано 1 мільйон 308 тисяч гривень).

За напрямом «енергоефективність державних і комунальних навчальних та медичних закладів» фінансуватиметься проект «Реконструкція будівлі Путивльської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2». На це буде спрямовано 268,6 тисяч гривень з ДФРР.

При розподілі суми економії коштів ДФРР у рамках основної частини відбору комісія врахувала клопотання Сумської міськради щодо необхідності додаткових коштів для ліквідації аварійної ситуації, що виникла при реалізації проекту «Реконструкція каналізаційного залізобетонного самотічного колектора, який проходить від вул. Степана Бандери до вул. Лугової по вулицях Пушкіна, Садова, Засумська, Я. Мудрого до КНС №2». Таким чином, із 2 мільйонів 433 тисяч гривень, які були зекономлені в цьому напрямку, 1 мільйон 200 тисяч комісія залишила на цей об’єкт.

А зекономлені 1 мільйон 233 тисячі та 113,123 тис. гривень нерозподіленого залишку коштів ДФРР комісія спрямувала на наступні за черговістю проекти, а саме: «Реконструкція будинку культури з улаштуванням опалення в с. М. Рибиця Краснопільського району» з обсягом фінансування 534 тис. гривень; «Капітальний ремонт водогону в селі Хильчичі Середино-Будського району» (157,285 тис. гривень) та «Реконструкція вуличного водогону по вулицях Мезенська, Калієвська, Вовнянська в селі Нововасилівка Середино-Будського району» з обсягом фінансування за кошти ДФРР – 655,23 тис. гривень.

Джерело http://regionews.sumy.ua/node/85383

 

http://krasnews.at.ua/news/na_sumshhini_zekonomleni_koshti_dfrr_budut_sprjamovani_na_finansuvannja_5_dodatkovikh_ob_ektiv/2017-09-13-8374

Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: