Нa кopдoнi Укpaїни з Pociєю пpизyпиняєтьcя пpoпycк житeлiв пpикopдoнниx peгioнiв PФ y мicцeвиx пyнктax пpoпycкy (OНOВЛEНO)

64663911.jpg

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 року № 86 запроваджуються тимчасові обмеження на перетинання державного кордону України жителями прикордонних регіонів Російської Федерації.

Зокрема, з 16 березня призупиняється пропуск через українсько-російський державний кордон жителів прикордонних регіонів РФ у місцевих пунктах пропуску.

Прикордонний контроль та пропуск через кордон цієї категорії осіб здійснюватиметься в міжнародних та міждержавних пунктах пропуску за паспортними документами для закордонних поїздок. Внутрішні паспорти громадян РФ та свідоцтва про народження (для дітей віком до 14 років) для в’їзду в Україну будуть недійсними.

Перебувати на території України жителі прикордонних регіонів РФ зможуть 90 днів протягом 180 днів з дати першого в’їзду.

Таким чином, на ділянці державного кордону в межах Сумської області громадяни Росії – жителі Брянської, Курської та Бєлгородської областей, в’їжджатимуть в Україну з зазначеної дати виключно через міжнародні та міждержавні пункти пропуску.

На сьогодні на кордоні з Росією в межах Сумської області функціонує 12 таких пунктів пропуску (пунктів контролю), з яких: 6 – автомобільних («Велика Писарівка», «Юнаківка», «Катеринівка», «Бачівськ», «Рижівка», «Покровка») та 6 – залізничних («Конотоп», «Хутір-Михайлівський», «Зернове», «Ворожба», «Волфіно», «Пушкарне»).

З усіх питань, які стосуються перетинання державного кордону, громадяни можуть звернутися безпосередньо до Сумського прикордонного загону за телефонами: (0542) 671-370, (0542) 67-13-82.
Джерело: dpsu.gov.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: