На Краснопільщині відзначили 73-річницю Перемоги у другій світовій війні

Минають роки, відлітають у вічність. Виповнилось вже 73 роки з часу визволення нашої країни від німецько-фашистських окупантів. 73 роки з тої травневої ночі, коли замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов мир довгожданий, вистражданий, оплачений найвищою ціною-ціною крові і сліз

Проте роки ніколи не заберуть з собою нашу пам’ять. Жителі сіл, селищ, міст завжди пам’ятатимуть всіх своїх героїв.

9 травня о 9 годині на центральній площі селища зібралися представники трудових колективів, учнівська молодь, громадськість Краснопілля, щоб взяти участь в мітингу-реквіємі та покладанні квітів з нагоди 73-річниці Перемоги у Другій Світовій війні.

З вітальними словами з нагоди Дня Перемоги до ветеранів та присутніх звернулися голова райдержадміністрації Сергій Хрупа, голова районної ради Віталій Савоненко, Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук, голова районної організації ветеранів Володимир Дяченко та військовий комісар Андрій Нагорний. В пам’ть про тих, хто приніс на вівтар Великої Перемоги своє життя, хто поліг у боях заради щастя інших, присутні вшанували всіх загиблих хвилиною мовчання і поклали квіти до Меморіалу загиблих воїнів.

Долучилися до відзначення 73-річниці Перемоги і любителі бігу. Вихованці Краснопільської ДЮСШ, учасники пробігу із м. Сум, здійснили легкоатлетичний пробіг від пам’ятного знака в урочищі Грузна до центру Краснопілля.
Сьогодні ми віддаємо данину пам’яті тим, хто загинув на фронтах Другої Світової війни, хто віддав життя, щоб ми жили щасливо.

Джерело: http://krn.sm.gov.ua/index.php/uk/8-novini/4733-na-krasnopilshchini-vidznachili-73-richnitsyu-peremogi-u-drugij-svitovij-vijni

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: