Нa пoвicтцi дня coцiaльний зaxиcт пpaцiвникiв

5 лютого 2015 року звітувала Краснопільська лісівнича профспілка. У конференції взяв участь начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Чигринець63841279.jpg

«Роль профспілкової організації у вирішенні соціальних питань велика і незаперечна. Адже саме профспілка стоїть на сторожі соціального захисту працівників», – зазначив під час профспілкової конференції у Краснопільському лісгоспі начальник Сумського ОУЛМГ Віктор Чигринець.

Саме про соціальний захист працівників і йшлося на профспілковій конференції. Адміністрація Краснопільського лісгоспу звітувала перед трудовим колективом про свою роботу впродовж року. По цьому доповів директор підприємства Віктор Мороз.

44907102.jpg

Він детально зупинився на питаннях виконання виробничої програми та проаналізував роботу підприємства через призму засад колективної угоди 2014 року між адміністрацією та профспілковим комітетом лісгоспу.

Аналіз минулорічної угоди показав, що з 187 пунктів, внесених до неї, 186 – виконані повною мірю. Представники структурних підрозділів лісгоспу – делегати конференції – одностайно ухвалили звіт. Також на засіданні уклали колективну угоду на поточний 2015 рік, в яку додатково ввійшли пункти по покращенню виробничих умов, зокрема проведення опалення у цеху переробки деревини, покращення матеріально-технічної бази підприємства, підвищенню рівня заробітної плати працівникам, надання транспортних пільг по забезпеченню працівників дровами паливними, обов’язкове використання працівниками щорічної основної відпустки, збільшення відсотка по оздоровленню працівників і їх дітей тощо.

95192185.jpg

Про роботу профспілки підприємства доповів голова профспілкового комітету лісгоспу Володимир Корощенко. Також, цього дня він передав свої профспілкові повноваження новообраному голові профспілки Тетяні Кузнєцовій. Віктор Чигринець подякував Володимиру Корощенку за плідну багаторічну громадську діяльність.

52797010.jpg

Профспілкова конференція у Краснопільському лісгоспі завершила цьогорічну колдоговірну кампанію. Впродовж січня – початку лютого конференції відбулись в усіх 14 підприємствах управління. Вони проходили за обов’язкової участі начальника управління або його заступників. Тому, про психологічний мікроклімат на підприємствах та питання, що потребують нагального вирішення, керівництво управління знає не з чуток. Така робота проводиться кожного року і її позитивні результати помітні неозброєним оком, бо такі зібрання дають можливість відкритого прямого діалогу між керівництвом галузі і працівниками.

Підводячи підсумок конференції, начальник управління Віктор Чигринець наголосив, що безпечне робоче місце, вчасна відпустка, оздоровлення, достойна заробітна плата – мають бути питаннями номер один на кожному підприємстві управління.
Прес-служба Сумського ОУЛМГ

http://krasnews.at.ua/news/na_povistci_dnja_socialnij_zakhist_pracivnikiv/2015-02-09-4719

Поділитися цим:
Loading Likes...

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: